Hledáte spolehlivou realitní kancelář, která se postará o prodej či pronájem vašeho rodinného domu, bytu, pozemku, garáže, ale třeba i hotelu či kanceláří? Firma Šumavské reality Ladislava Chaluše se opírá o více než 20leté zkušenosti na realitním trhu. Zaměřuje se především na nemovitosti a pozemky na Šumavě a v širokém okolí, především pak na Klatovsku, Prachaticku a Sušicku. Postará se o propagaci a zajistí veškerý servis související s prodejem či pronájmem nemovitostí.

Kompletní realitní služby při prodeji či koupi nemovitosti

Realitní kancelář Šumavské reality poskytuje kompletní služby při prodeji či koupi nemovitosti. Při prodeji pozemku či nemovitostí budete mít jistotu, že RK osloví opravdu velké množství potenciálních zájemců. Kromě prodeje se realitní kancelář Ladislava Chaluše zaměřuje také na pronájem nemovitostí. Ať už pronájem hledáte, nebo naopak nabízíte, obraťte se na RK, která patří mezi ty nejlepší v Klatovech a okolí.

Od přípravy k prodeji po vyřízení smluv

Firma Šumavské reality usiluje o to, aby majitelé nemovitostí či pozemků na Šumavě a v okolí měli s prodejem či pronájmem co nejméně starostí. Proto svým klientům zajišťuje kompletní servis. Ten zahrnuje podrobnou přípravu k prodeji, od vstupní prohlídky, přes fotodokumentaci, zajištění podkladů, zpracování materiálů, až po propagaci a organizaci při prohlídkách nemovitostí.

Realitní kancelář Ladislava Chaluše se postará také o zpracování kupní smlouvy, nabízí i konzultace ve věcech věcných břemen, smlouvy o poskytnutí hypotečního úvěru či protokolu o notářské či advokátní úschově. V případě zájmu zajistí i stěhovací služby či vypracování daňového přiznání na daň z převodu nemovitostí. Ať už plánujete prodej nemovitosti či pozemku na Šumavě, nebo naopak pořízení, obraťte se na realitní kancelář Šumavské reality, která se o vše postará.