Hledáte někoho, kdo má bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí? Potřebujete profesionála, který se postará o kompletní prodej bytu, domu, komerčního objektu či pozemku, od nafocení přes vystavení inzerátů a domluvení prohlídek po převod nemovitosti a zajištění všech úkonů s ohledem na právní správnost? Pak se obraťte na Jana Kejduše, který působí v Brně jako realitní makléř už řadu let.

Během své profesní kariéry zajistil úspěšné prodeje mnoha nemovitostí a ochotně pomůže také vám. Realitní makléř klade důraz ředevším na osobní přístup a dobrou komunikaci, která je základem perfektního výsledku.

Reality v Brně a po celé jižní Moravě v dobrých rukou

Jan Kejduš dokáže díky své výborné znalosti trhu s nemovitostmi v oblasti prodeje, koupě i pronájmu poskytnout klientům špičkové služby. Jako brněnský rodák má vynikající znalost trhu s nemovitostmi v regionu Brna a jižní Moravy. Jako spolumajitel brněnské realitní skupiny PROPERIA GROUP využívá všech výhod a lokálních kontaktů, které během svého působení získal.

Při prodeji spolupracuje s velkými realitními společnostmi i nezávislými makléři, takže vám žádný potenciální kupec neuteče. Realitní makléř je obklopen odborníky v oblastech realitního práva, finančního poradenství, daňového servisu i marketingu. Díky makléři se vyvarujete zbytečným chybám při prodeji a získáte cenné rady, které vám pomohu se lépe rozhodnout.

Prodej či pronájem nemovitostí od začátku do konce

Chtěli byste prodat či pronajímat svou nemovitost bez zbytečných starostí a vyvarovat se chyb, které by vám mohly způsobit komplikace? Obraťte se na makléře Jana Kejduše, který vám zajistí kompletní realitní servis. V rámci úvodní schůzky vyslechne vaše přání a představy a nastaví ideální způsob hledání vhodného kupce. V dalším kroku se postará o profesionální nábor a inzerci včetně pořízení kvalitních fotografií, vypracování 2D/3D půdorysu či instalace prodejní plachty.

Domluví prohlídky, vyjednání ceny a následně prodej ošetří s ohledem na všechny potřebné právní úkony. Na závěr se postará o samotný převod nemovitostí a poradí i s odovodem a zaplacením daní. Realitní makléř Jan Kejduš vás provede celým procesem prodeje od začátku až do konce a v případě jakýchkoliv dotazů či individuálních přání podá pomocnou ruku. Na prvním místě je vždy spokojený klient, o čemž svědčí i stovky úspěšně prodaných bytů a domů.