Chcete si pochutnat na tradičních pokrmech, specialitách české kuchyně nebo vyzrálých steacích? V tom případě navštivte restauraci Karla IV., která se nachází v centru Českých Budějovic. Do restaurace se dostanete hned dvěma vchody, a to z ulice Karla IV. vedle obchodu Baťa a z pasáže v ulici Dr. Stejskala.

Restaurace s venkovním posezením a jedinečnou atmosférou

Restaurace Karla IV. se pyšní dvěma prostornými venkovními posezeními, které jsou ideální pro setkání s přáteli i pořádání větších akcí. K dispozici budete mít v případě zájmu i prostorný dvůr s kapacitou až pro padesát hostů, který se mimo jiné hodí k pořádání velkých akcí – oslav, svateb či firemních večírků. Nezapomenutelný zážitek si odnesete také ze střešní terasy, která vás nadchne klidnou a romantickou atmosférou. Její kapacita činí přibližně čtyřicet hostů.

Uspořádejte firemní večírek či oslavu narozenin

Součástí interiéru restaurace je také uzavřený salónek s přiléhavou přezdívkou „Hodovní místnost“ s kapacitou 26 hostů. Personál restaurace vám pomůže s organizací různých akcí, ať už pořádáte rodinnou oslavu, svatbu, promoce, firemní večírek, školení či posezení s příteli nebo s rodinou. Personál se vždy vynasnaží vyhovět vašim požadavkům a potřebám.

Nenechte si ujít tradiční pokrmy a speciality české kuchyně

Jaké pokrmy pro vás restaurace Karla IV. v Českých Budějovicích připravila? Můžete si vybírat z bohaté nabídky tradičních pokrmů a specialit české kuchyně, pochutin z grilu a mnoha dalších jídel. Nenechte si ujít speciality restaurace, mezi nimiž naleznete například tatarák z hovězí svíčkové servírovaný s opečeným chlebem nebo tradiční hovězí guláš s karlovarským knedlíkem. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani široká nabídka specialit z grilu v čele s oblíbeným steakem krále Karla. Plzeňské pivo je čepováno přímo z měděných tanků. Do restaurace zavítejte také na snídani či svačinu. K dispozici je bohatý výběr domácího pečiva, denně čerstvých salátů, chlebíčků, obložených baget a zákusků.