Restaurace U sv. Antoníčka v Praze na adrese Sochora 20 patří mezi vyhlášené podniky, kam lidé rádi chodí na obědy, večeře, posezení u piva, stejně tak zde s oblibou pořádají různé společenské akce. Přijďte si i vy pochutnat na některém z tradičních českých pokrmů.

Denní menu i hotovky po celý den

Pražská restaurace připravuje svým hostům pravidelně obměňovanou nabídku denního menu, která zahrnuje pestrý výběr pokrmů především české kuchyně. V nabídce tak najdete například chutné uzené, moravského vrabce, plněné bramborové knedlíky nebo pikantní vepřový perkelt. Součástí denního menu je i polévka, strávníci si mohou vybrat hned z několika variant.

Kromě denního menu si návštěvníci restaurace U sv. Antoníčka pochutnají na hotovkách či specialitách, které jsou podávány v průběhu celého dne. O přípravu pokrmů se starají zkušení kuchaři, kteří pracují s kvalitními surovinami a vaří podle tradičních receptur.

Vychutnejte si pivo z tanku

K vynikajícímu jídlu patří i poctivě načepované pivo. To v restauraci U sv. Antoníčka moc dobře vědí, proto nabízí tankové pivo, které si zachovává svou plnou chuť a říz. Je jen na vás, dáte-li přednost načepovanému pivu Gambrinus, nebo si dopřejete sklenici piva Pilsner Urquell. Prostory restaurace jsou útulné a prostředí přátelské, a tak se zde pravidelně schází řada stálých zákazníků. Restaurace je ideálním místem pro setkání s přáteli i rodinou.

Pořádání soukromých akcí

Chcete uspořádat rodinné setkání, večírek nebo narozeninovou oslavu? Kontaktujte pražskou restauraci a domluvte se na možnosti pořádání soukromé akce. Po domluvě vám rádi zarezervují vybrané prostory, při pořádání větší akce restauraci uzavřou veřejnosti a budou se věnovat jen vám.

Restaurace U sv. Antoníčka patří mezi oblíbené podniky, do kterých se hosti rádi vrací. Navštivte restauraci i vy, možná se stanete pravidelnými návštěvníky a ocení vstřícný a milý přístup personálu i kvalitu připravovaných pokrmů a podávaných nápojů.