Rádi byste vyladili své interiérové prostory k dokonalosti? Pak se obraťte na společnost RM INTERIÉRY se sídlem v Rousínově, která se zaměřuje na tvorbu kvalitního moderního designu do domů, bytů, restaurací i kancelářských a komerčních prostorů. Svým zákazníkům zajišťuje kompletní servis od úvodní konzultace přes zhotovení návrhu po samotnou realizaci. Firma se specializuje zejména na zakázkové šití bytového textilu a montáže garnýží a kolejnicových systémů.

Zakázkové šití záclon, závěsů a jiného bytového textilu

Záclony, závěsy, rolety, ubrusy nebo polštáře – všechny tyto prvky výrazným způsobem ovlivňují vzhled a finální styl interiérového prostoru. Svěřte své představy odborníkům z RM INTERIÉRY a využijte služby zakázkového šití, díky které získají vaše místnosti punc luxusu.

Společnost RM INTERIÉRY se zabývá výrobou záclon či závěsů, dále realizuje kvalitní japonské posuvné stěny i římské rolety. Všechny výrobky jsou zhotoveny ze špičkových látek od renomovaných výrobců a jsou příjemné na dotek a krásné na pohled. V nabídce nechybí ani kvalitní blackout zatemňovací látky, které jsou tkané z více vrstev polyesterových vláken. Díky tomu je prostup světla takřka nulový, což umožňuje dokonalé zatemnění jakéhokoliv prostoru. Společnost RM INTERIÉRY vyrobí na přání závěsy, záclony a další výrobky i ze speciálních kolekcí látek, ať už jde o materiály s vánočními, nebo jarními motivy. Dle přání zákazníků firma vyrobí na zakázku také ubrusy, povlaky na polštáře, běhouny, prostírání či draperie.

Montáže kolejnic i garnýží

Kromě výroby záclon a závěsů se firma RM INTERIÉRY zaměřuje také na prodej a montáže souvisejícího vybavení, zejména kolejnic a garnýží (kovových tyčí). Po domluvě se zákazníkem zajistí zaměření v místě realizace a navrhne nejvhodnější řešení. V nabídce najdete různé konstrukční typy kolejnic včetně zahnutých. Dáváte-li přednost klasickému typu kovových tyčí, vyberte si z mnoha typů s kroužky i jezdci. V nabídce jsou jak kulaté, tak hranaté typy garnýží.