Plánujete stavbu nového rodinného domu? Nahlédněte do katalogu společnosti IDEÁLNÍ DŮM, s.r.o. a vyberte si z široké nabídky domů v různých cenových relacích. Firma se postará také o stavbu domů podle dodané projektové dokumentace, nebo pro vás zajistí zpracování projektu na míru. Stavební firma řeší kompletní realizace rodinných domů, specializuje se na nízkoenergetické a pasivní stavby. Používá jen osvědčené certifikované materiály, které jsou zárukou dlouholeté životnosti.

Pořiďte si dům na klíč a zbavte se všech starostí

Chtěli byste bydlet ve svém, ale odrazuje vás náročnost realizace novostavby? Obraťte se na stavební firmu IDEÁLNÍ DŮM, s.r.o., která pro vás postaví dům na klíč. Postará se o vše potřebné, od přípravy projektu přes výstavbu základů, dodávku materiálu, stavební práce po finální úpravy a kolaudaci. Společnost sídlí v Olomouci, projektování nabízí zákazníkům z celé ČR, výstavby pak realizuje na území Moravy.

Tři etapy dokončení stavby

Společnost staví rodinné podle projektů ze svého katalogu, ale také všech autorizovaných projektantů ČR. Každá stavba má projektového manažera, který je zodpovědný za precizní technické provedení stavby a odevzdání díla v předem stanoveném termínu. Stavební firma nabízí výstavbu rodinných domů ve třech etapách – hrubá stavba, holodům či dům na klíč. Podle svých preferencí se tak sami rozhodnete, necháte-li na stavební firmě jen část práce, nebo svěříte do jejích rukou kompletní realizaci.

Projektová dokumentace i nabídka financování

Společnost IDEÁLNÍ DŮM, s.r.o. nabízí komplexní projekční činnosti v oboru stavebnictví. Poradí vám při výběru vhodného projektu a zrealizuje změny podle vašich přání. Prodiskutuje s vámi volbu konstrukce stavby i výběr vhodných stavebních materiálů. Projektovou dokumentaci přizpůsobí vašemu pozemku a doplní ji o připojení na inženýrské sítě. Stavební firma spolupracuje také s finančními analytiky, kteří klientům připraví několik finančních produktů a nastaví optimální způsob financování výstavby vybraného domu.