Firma KL Rozvaděče s.r.o. patří mezi uznávané odborníky v oblasti výroby elektroměrových rozvaděčů. V oboru se pohybuje již od roku 1992. Za dobu svého působení získala mnoho zkušeností, ze kterých čerpá při vývoji nových rozvaděčů i dalších činnostech firmy. Společnost KL Rozvaděče vyrábí jak rozvaděče bytové, tak průmyslové. Kromě typových nabízí i výrobky atypických rozměrů přesně podle přání a požadavků zákazníka.

Bytové i průmyslové elektroměrové rozvaděče

Hledáte spolehlivého výrobce rozvaděčů, který garantuje vysokou kvalitu výrobků a je schopen vyjít vstříc individuálním požadavkům? Obraťte se na firmu KL Rozvaděče s.r.o. se sídlem v Praze. Skříně vyrábí standardně z plechu. Pokud jsou určené pro venkovní umístění, zhotoví je z nerezu, který zaručí dlouhou životnost. Na přání zákazníka zkompletuje požadovaný rozvaděč i do plastových skříní od jiných výrobců.

Rozvaděče od zmiňovaného pražského výrobce jsou standardně osazeny kvalitními komponenty renomovaných značek OEZ, Moeller a Schrack. Jsou vhodné pro použití na všech českých distribučních sítích – ČEZ, EON i PRE. Na internetových stránkách výrobce najdete přehled mnoha typových rozvaděčů. Všechny umožňují snadnou manipulaci s deskou, a to díky vlastnímu systému upevnění na pantech při zachování plomby proti neoprávněnému odběru.

Zámečnické práce i povrchové úpravy

Kromě výroby elektroměrových rozvaděčů nabízí společnost KL Rozvaděče i řadu dalších služeb. Postará se o zámečnické práce i práce svářečské. Využijte volné kapacity dílen a nechejte si zhotovit konstrukce a další výrobky podle dodané technické dokumentace.

Společnost má k dispozici také vlastní práškovou lakovnu. Provádí zde povrchové úpravy nanášením práškové barvy elektrostatickou metodou. Před nanášením každý díl odmastí. Pracuje s venkovními i vnitřními barvami různých struktur, a to jak v lesku, tak matu či polomatu. V případě zájmu provede povrchovou úpravu požadovaného kovového dílu – litinového umyvadla, disku kola, motocyklových rámů a dalších.