Hledáte specializovaný servis na vozy značky Mercedes-Benz, který je spolehlivý, rychlý a kvalitní? Autoservis ŠAOME provozuje servis pro osobní auta, dodávková i menší nákladní auta v Úněticích u Prahy. Většinu oprav se snaží zkušený tým provést na počkání. Díky více než 20leté tradici garantuje autoservis rychlou opravu, špičkový servis a odbornou pomoc. Kromě kompletních servisních prací nabízí svým zákazníkům také chiptuning.

Servis Mercedes-Benz i dodávek

Autoservis se specializuje především na auta značky Mercedes-Benz. Zkušený tým pracovníků provádí nejen běžné servisní kontroly, diagnostiku, pneuservis, ale provádí také úpravy motorů a umí vyčistit i odstranit filtry pevných částic. Své auto zde odkládáte do bezpečných a profesionálních rukou. Spolehnout se můžete vždy na perfektní servis, který zajistí vašemu vozidlu další bezstarostná léta na silnici a vám bezpečnou jízdu. Přijet můžete s osobním autem, dodávkou i menším nákladním autem.

Rychlý a spolehlivý autoservis Praha - západ

Kromě servisu značky Mercedes nabízí autoservis taktéž opravy aut všech evropských značek jako je Fiat, Škoda, Opel, Renault nebo Volvo a další. Cílem je provést většinu oprav ihned na počkání. Veškeré rozsahy oprav jsou vždy konzultovány se zákazníkem, kterému je umožněno prohlédnout si vůz společně s mechanikem rovnou na dílně. Na konečný výsledek si poté může počkat v přijímací kanceláři při kávě.

Odborník na profesionální chiptuning v rámci celé ČR

Autoservis je také odborníkem na chiptuning vozů různých značek. Vás vůz může být nastaven tak, aby lépe využíval svůj potenciál a vy z něj dokázali ke své spokojenosti vytěžit maximum. Chiptuning je možné provést na vozech značek Ferrari, Mercedes, Audi nebo Alfa Romea a dalších. V rámci celé České republiky dle domluvy přijedou odborníci až k vám domů.