Toužíte dodat svému bydlení šmrnc či hledáte originální dekorace, které nikdo jiný nemá? Ať už si chcete ozdobit obývák, ložnici nebo zahradu, z tvorby sochaře a řezbáře Václava Lemona si vyberete. Mimo autorskou tvorbu se věnuje výrobě kopií a replik dřevěných soch, a to jak do interiéru, tak i do exteriéru. Pokud dřevěné sochy nejsou to, co hledáte, můžete si nechat zhotovit menší dekorace, dárkové nebo užitné předměty.

V letních měsících se Václav Lemon aktivně i spolupořadatelsky účastní dřevosochařských sympozií po celé ČR i v zahraničí.

Pro soukromé akce a firemní večírky nabízí tento moderní sochař a řezbář tzv. speedcarving nebo icecarving. Jedná se o nevšední, divácky zajímavou akční show, kdy pomocí motorové pily a speciálních nástrojů vznikne během jedné hodiny dílo ze dřeva nebo ledu, které mohou organizátoři hned po skončení show použít jako předmět aukce, tomboly nebo daru.

Moderní sochař a řezbář klade důraz na precizní zpracování

Václav Lemon se zabývá tradičním řemeslem v moderním pojetí s velkým podílem ruční práce. Dokonalé zpracování každého díla je jeho "podpisem". Má jedinečný a osobitý styl zpracování soch dlátem i motorovou pilou a pracuje i na objednávku. Pod jeho rukama tedy může vzniknout vaše originální interiérová či exteriérová plastika jedinečné textury dřeva a struktury povrchu. Předem vám dodá návrh připravený podle vašeho zadání.

Oblíbené dřeviny

Pro exteriérové plastiky sochař a řezbář používá nejraději dub, akát a jilm, pro interiérové plastiky má oblíbenou třešeň a ořech