Gynekologie s dlouholetou praxí

V ordinacích KCK SALVE pracují lékaři s dlouholetou praxípředních pražských klinik a nemocnic. Právě díky zkušenému a zároveň empatickému zdravotnickému personálu je KCK SALVE nejlepším místem, kam se obrátit v případě potřeby gynekologických či porodních zákroků a poradenství. Kromě vstřícného a individuálního přístupu k pacientům jistě oceníte moderní zázemí zdravotnického zařízení.

S vašim ošetřujícím lékařem se můžete domluvit na pravidelných gynekologických prohlídkách a případně i ostatních preventivních vyšetřeních včetně očkování. Klienti mohou využít služeb těhotenské poradny v rámci níž probíhá mimo jiné pravidelné ultrazvukové vyšetření, ale hlavně se zde odehrává celkový dohled nad průběhem celého těhotenství, aby se vše obešlo bez komplikací. Zdravotnický personál se dále zabývá především léčbou řady gynekologických onemocnění, mezi která patří například poruchy menstruačního cyklu, infekční onemocnění či problémy s menopauzou.

Dermatologie a estetická dermatologie: profesionální služby v oblasti kožních nemocí

Mezi nejčastější kožní problémy patří akné, virové bradavice, atopický ekzém, plísňová a bakteriální kožní onemocnění. V případě nutnosti se provádí drobné chirurgické zákroky, které mají na starostí zkušení a spolehliví lékaři. 

V nabídce KCK SALVE naleznete také estetickou dermatologii. Můžete si zde například nechat aplikovat přípravek botulotoxin pro vyhlazení drobných obličejových vrásek. Lékaři ze zdravotnického zařízení pracují s předními a kvalitními výrobky v oblasti estetické dermatologie. Patří mezi ně přípravky jako Juvederm či Neostrata, kožní výrůstky se odstraňují přístroji firmy Ellman.

Ortopedie: široká nabídka služeb pro děti i dospělé

Trpíte bolestmi kloubů, svalových úponů, páteře, šlach či vazů? Obraťte se na zdravotnické zařízení KCK SALVE. K návštěvě ortopeda nepotřebujete žádné doporučení od praktického lékaře. Jednoduše přijdete od ordinace, kde vám ortopedický specialista provede kompletní vyšetření a na základě jeho výsledků navrhne ideální léčebný postup.