Hledáte v okolí Prahy skladové prostory, které vynikají kvalitním zázemím i dobrou dopravní dostupností? Pak využijte služeb firmy SRB DEPO, která zajišťuje pronájem skladových prostor v Klecanech. Od skladů se autem dostanete do Prahy při normálním provozu do 10 minut. V bezprostřední blízkosti se nachází restaurace, obchody i autobusová zastávka se spojením na metro.

Systém veřejných skladů

Firma SRB DEPO nabízí dvě možnosti využití skladových prostor v Klecanech. Jednou z nich je využití systému veřejných skladů, kdy zákazník naveze zboží a předá jej skladníkovi. Ten zboží naskladní do libovolného skladu. Cena je účtována za 1 m2 využité plochy a 1 den. Hlavní výhoda systému veřejných skladů spočívá v tom, že zákazník platí jen za skutečně obsazené m2. Skladovat je možné jen ucelené palety nebo kartony, které budou přeloženy na palety a zastřečovány fólií pro možnou manipulaci. Zákazník v tomto případě nemá možnosti bez přítomnosti skladníka vstupovat do skladu a manipulovat se zbožím.

Smluvní pronájem celého skladu

Další možností využití skladových prostor v Klecanech je pronájem celého skladu na základně smlouvy. Zákazník si tak pronajímá celý sklad dle vlastního výběru a volných kapacit. Cena za pronájem je dohodnuta předem a splatná vždy na měsíc dopředu. Smlouva se uzavírá minimálně na jeden kalendářní měsíc. Výhoda smluvního pronájmu spočívá ve výhodnější ceně a jistotě rezervované skladové plochy. Zákazník má možnost volného pohybu zaměstnanců i brigádníků a může skladovat i na kusy či v otevřených kartonech.

Vybavení skladových prostor

Firma SRB DEPO pod vedením pana Jiřího Srba usiluje o vytváření kvalitního zázemí a zajištění dobrého vybavení skladových prostorů. Sklady se nachází ve zděných a plechových halách různých velikostí. K dispozici je i manipulační technika – vysokozdvižné i paletizační vozíky. Všechny sklady jsou vybaveny osvětlením a přípojkou na 220 V. V některých skladech je možné po domluvě zřídit i provizorní vytápění, například pro zřízení balírny. Dlouhodobí zákazníci si mohou sjednat možnost dovybavení skladu.