Stavební činnost Kalvoda

Firma Stavební činnost Kalvoda se zaměřuje na zednické práce všeho druhu. Postaví vám rodinný dům, provede rekonstrukci domu i bytu či jiného objektu, zateplí fasády, udělá omítky. Taktéž pro vás perfektně udělá dlažby a obklady. Spolehnout se můžete na rychle a hlavně kvalitně odvedenou práci.

Tomáš Musil: sádrokartonářské a zednické práce, Veverská Bítýška

Nový Dvůr 597, 664 71 Veverská Bítýška
+420 606 102 601
  Řemeslník Tomáš Musil má mnohaleté zkušenosti s různými stavebními pracemi. Zaměřuje se na zednické a sádrokartonářské práce a poradí si i s netypickými a náročnými zakázkami. Firma Tomáše Musila sídlí ve Veverské Bítýšce, zednické a sádrokartonářské práce provádí v širokém okolí včetně Brna. Ať už vás čeká realizace novostavby, nebo potřebujete zajistit rekonstrukci bytového jádra, obraťte se na profesionálního řemeslníka.
Pavel Varaďa provozuje v Pašovicích u Uherského Hradiště stavební firmu, která se zaměřuje na veškeré zednické a obkladačské práce. Ať už vás čeká novostavba, nebo rekonstrukce, svěřte práce do rukou zkušených řemeslníků, kteří mají v oboru mnohaleté zkušenosti. Pavel Varaďa se na zednické a obkladačské práce specializuje již řadu let. Pomůže také s výběrem a dodávkou stavebního materiálu. Součástí poskytovaných služeb je také odborné poradenství a konzultace. Obkladačské práce Jednou z hlavních specializací stavební firmy Pavla Varadi jsou obkladačské práce. Firma má bohaté zkušenosti s montáží keramických obkladů a dalších typů všech formátů. Postará se také o zhotovení dlažby v jakémkoliv interiéru i exteriéru. Pavel Varaďa vám pomůže i s výběrem konkrétního materiálu s ohledem na požadované vlastnosti. Součástí služeb je také zhotovení návrhu, kalkulace potřebného materiálu i finální úklidové práce. Stavební firma z Uherského Hradiště zajistí pokládku dlažby i montáž obkladů precizně a v předem stanoveném termínu. Zednické práce Další oblastí, na kterou se Pavel Varaďa zaměřuje, jsou všechny zednické práce. Postará se o realizace vnitřních i venkovních omítek, realizuje také cementové potěry, zámkové dlažby, stavební úpravy či zateplování budov. Postará se o výstavbu stěn, zapravení poškozených omítek i zhotovení sádrokartonových konstrukcí. Součástí poskytovaných zednických je kompletní dodávka materiálu. Pavel Varaďa se zaměřuje také na pokládku všech typů podlah – PVC, vinyl i plovoucích podlah. Rekonstrukce bytových jader Plánujete kompletní rekonstrukci svého bytu v Uherském Hradišti nebo přilehlém okolí? Firma pana Varadi provádí také kompletní rekonstrukce bytových jader. V krátkém časovém horizontu se postará o modernizaci a rekonstrukci bytového jádra tak, aby odpovídalo současným standardům. Firma v minulosti realizovala již řadu přestaveb bytů a své služby zajistí také vám.

Václav Bulíček, Počátky: poctivé zednické práce a zateplování fasád

Počátky 539, 394 64 Počátky
+420 728 228 684
Najít kvalitního řemeslníka na zednické práce není v dnešní době snadné. Zednictví Václava Bulíčka je tou správnou volbou pro stavbu a rekonstrukci vašeho domu pro Počátky a okolí. Václav Bulíček poskytuje pečlivé a spolehlivé zednické práce všeho druhu. Pro váš dům zajistí novou fasádu v celé podobě. Fasáda je vizitkou bydlení, protože odráží venkovní vzhled domu, a tak si žádá kvalitní zpracování. Zateplování fasád pro úsporu energie Firma se postará o zateplování, ohazování i natírání fasády podle vašich přání a barevných preferencí. Zateplení domu ušetří rodinné finance a zároveň vylepší klima a prostředí uvnitř vašeho domova. Pro zateplování fasád je důležité vybrat vhodný tepelný izolant, který dostatečně nepropustí teplo z domova. Při rekonstrukci lze měnit rozložení místností a výšky stropů, k čemuž se používá sádrokarton. Přestavba bytových jader není pro Zednictví Václava Bulíčka žádným problémem. V rámci služeb je zahrnuta montáž sádrokartonu i veškeré stavební práce jako je zdění, štukování, ohazování a další. Kvalitní zednické práce, betonování a přestavby bytových jader Stavba se neobejde také bez betonování, zdění a dalších zednických úprav drobného i většího charakteru. Pro vaše lepší bydlení zednictví zařídí i obkládání a pokládání dlažeb nebo zdění z kamene. Rekonstrukce nebo výstavba bytu či domu svépomocí jsou v dnešní době komplikované a mohou přinést více problémů než užitku. Je proto vhodné najít pomoc profesionálů, kteří svému řemeslu rozumí a veškeré zednické práce provedou kvalitně a rychle.

Zednictví Sauer: zednické a obkladačské práce, Borová u Poličky

Borová 317, 569 82 Borová
+420 603 950 813
Plánujete stavbu domu, rozsáhlou rekonstrukci nebo potřebujete provést drobnou opravu? Zednictví Sauer se sídlem v Borové u Poličky se již 20 let zabývá prováděním zednických a obkladačských prací. Během svého působení firma položila tisíce metrů obkladů a dlažeb, postavila několik domů a desítky jich zrekonstruovala. Zednictví Sauer provádí realizace malých i velkých projektů. Své služby nabízí zákazníkům z širokého okolí Poličky i Litomyšle. Firma působí v Pardubickém kraji, po dohodě však dojede kamkoliv po ČR. Zednické a obkladačské práce Firma Zednictví Sauer se zabývá kompletním prováděním zednických a obkladačských prací. Nejčastěji provádí rekonstrukce starších domů, obkládání koupelen a kuchyní nebo pokládání dlažby v interiéru a exteriéru. Nebrání se malým, ale ani velkým projektům.  Před samotnou realizací zakázky proběhne pečlivá konzultace s klientem a vypracování nabídky. Zednictví Sauer představí zdarma cenovou nabídku za kompletní práci, klient tak bude dopředu vědět, kolik ho budou provedené zednické a obkladačské práce stát. Práce v interiérech i exteriérech Zednictví Sauer provádí obkladačské a zednické práce v interiérových i exteriérových prostorách. Obloží kuchyně, koupelny i toalety, stejně jako zajistí obklad venkovní fasády či položení dlažby. Během své 20leté praxe firma vybudovala řadu novostaveb a podílela se na velkém množství rekonstrukcí i dílčích oprav. Pokud hledáte na Pardubicku zkušené zedníky a obkladače, najdete je právě ve firmě Zednictví Sauer.

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Dobrý den, Emilie. Podle Feng Shui je vhodné umístit kompostér do oblasti zvané Gen, což odpovídá sektorům sev...

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Prosím o radu, kam umístit v zahradě podle Feng Shui (bagua) kompostér. Předem děkuji.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...