Čeká vás v brzké době technická prohlídka vozu, nebo třeba potřebujete provést evidenční prohlídku při změně majitele? Pak navštivte plzeňskou stanici technické kontroly na ulici Nepomucká, která je v provozu již od roku 1995. Společnost STK Nepomucká, s.r.o. poskytuje veškeré související služby a klade důraz na rychlé odbavení zákazníků s minimální čekací dobou. Služby STK opakovaně využívají klienti z řad fyzických i právnických osob.

Technické prohlídky vozidel mnoha kategorií

Stanice technické kontroly Nepomucká zajišťuje technické a evidenční prohlídky vozidel mnoha kategorií. Postará se po prohlídky osobních automobilů, nákladních automobilů do celkové hmotnosti 3500 kg, stejně tak i mikrobusů či přípojných vozidel kategorií O1 a O2. STK provádí i prohlídky motocyklů, tříkolek nebo čtyřkolek. Tým profesionálních servisních techniků vás bude podrobně informovat o technickém stavu vašeho vozidla, upozorní na případné závady a doporučí vhodný postup jejich odstranění.

Měření emisí, informativní prohlídky a další služby

STK Nepomucká, s.r.o. poskytuje kromě technických prohlídek vozidel řadu dalších souvisejících služeb. Postará se o evidenční prohlídky při změně majitele, zajistí měření emisí nebo prohlídky dovezených vozů ze zahraničí. Společnost zajišťuje také informativní prohlídky na přání zákazníka bez záznamu do TP nebo prohlídky přestaveb vozů i na LPG/CNG.

Rezervace online i telefonicky

Chcete se vyhnout zdlouhavému čekání na technickou prohlídku? Využijte možnosti rezervace a objednejte se na vámi požadovaný den a čas. Technickou prohlídku si můžete rezervovat telefonicky, k dispozici je také online rezervační systém na webu společnosti. Díky tomu si termín návštěvy STK Nepomucká zvolíte během několika kliknutí z pohodlí vašeho domova.