Hlavním cílem je poskytovat pacientům co nejširší a vysoce odbornou stomatologickou péči pod jednou střechou. Zubař MUDr. Martin Pačko se zde specializuje na parodontologii a implantologii. V prostorách stomatologického centra se nachází také pracoviště dentální hygieny.

Parodontologie a implantologie

Onemocnění parodontu patří v oblasti stomatologie k těm nejméně příjemným. Zubní ordinace v Uherském Hradišti zajistí konzervativní léčbu parodonparií pomocí laseru, dále chirurgickou léčbu včetně řízené tkáňové regenerace. Zaměřuje se i na kompletní mukogingivální chirurgii nebo plastickou chirurgii.

Další specializací stomatologického centra HelpDental je implantologie. Zubní ordinace pracuje s implantáty různého typu, například s válcovými, čepelkovými a kotevními implantáty i miniimplantáty. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru budete mít záruku, že nový implantát poslouží jako perfektní a adekvátní náhrada ztraceného zubu.

Záchovná a protetická stomatologie

Stomatologické centrum v Uherském Hradišti se zaměřuje také na oblasti záchovné a protetické stomatologie. Zubař MUDr. Pačko využívá jen kvalitní zubní výplně, a to estetické, kompozitní i keramické. Při hlubším poškození zubu zajišťuje také endodontická ošetření. V rámci protetické stomatologie se zubní ordinace postará o zhotovení faset, korunek, můstků, zásuvných spojů i celkových náhrad.

Dentální hygiena

Chcete-li předejít závažnějšímu onemocnění chrupu, měli byste popřemýšlet nad návštěvou pracoviště dentální hygieny. To se nachází i ve stomatologickém centru v Uherském Hradišti. V rámci dentální hygieny bude odstraněn plak a zubní kámen, provedeny kompletní rentgenové snímky, v případě zájmu i bělení zubů a další služby.