Firma TOBOLA s.r.o. díky letitým zkušenostem a mnoha úspěšně realizovaným stavbám patří k jednomu z nejvyhledávanějších partnerů při stavbě či rekonstrukci domu, na trhu působí již déle jak 15let. Kvalifikovaní zaměstnanci pracují nejen velmi rychle a efektivně, ale také s důrazem na kvalitu. Řemeslníci pravidelně absolvují školení týkající se nových stavebních technologií a pracovních postupů.

STŘECHY TOBOLA nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavby a rekonstrukce střech

Firma se postará o kompletní stavbu či rekonstrukci vaší střechy. V sortimentu služeb tak naleznete tesařské či pokrývačské práce stejně jako montáž střešních oken. Pod tesařskými pracemi se samozřejmě ukrývá kompletní výstavba střechy, ale také budování krovů, podbíječek, dřevěných stropů či veškeré úkony spojené s rekonstrukcí.

Profesionální pokrývačské a klempířské práce

Pokrývači se postarají, aby vám do domu nezatékalo. Firma se však nezabývá pouze montáží nových skládaných i plechových krytin od různých výrobců, mezi které patří například BRAMAC, TONDACH či RÖBEN, ale zároveň vám také pomůže s odstraněním starých krytin, což byste jinak museli řešit separátně. O správný odtok dešťové vody se postarají specialisté na klempířské práce. I v případě okapových systémů si můžete vybrat z celé řady uznávaných výrobců (BRAMAC, LINDAP atd.). K dispozici je také hned několik variant použitého materiálu, okapy tak mohou být například měděné či pozinkové.

Služby firmy STŘECHY TOBOLA dále zahrnují fasádní práce včetně zateplování venkovních zdí polystyrenem nebo vatou a nechybí ani zednické práce, kam spadá mimo jiné stavba komínů i celých komínových systémů.

Střechy na klíč