Ať už potřebujete zajistit výrobu klíčů, nebo třeba zhotovit náročné světlíkové systémy, využijte odborných služeb specializované firmy Lubomíra Středy. Sídlí v Trutnově a stavební a strojní zámečnické služby poskytuje klientům z širokého okolí. Mezi zákazníky patří jak fyzické osoby, tak společnosti, organizace nebo obce a města.

Strojní a stavební zámečnictví

Na rozdíl od většiny běžných zámečnických firem se Lubomír Středa zaměřuje na oblast strojního a stavebního zámečnictví. Věnuje se například zakázkové výrobě autobusových zastávek, zhotovení střešních konstrukcí i světlíkových systémů. Při práci využívá jen kvalitní materiály, které zaručí maximální pevnost a odolnost, a tedy i dlouhou životnost. Zámečnictví zajistí výrobu jak na základě dodané technické dokumentace, tak vlastního návrhu, který pro zákazníka vypracuje.

Výroba klíčů, montáže kování a další služby

Firma Lubomíra Středy v Trutnově nabízí samozřejmě také kompletní klíčový servis. Postará se o výrobu klíčů, zhotovení kopií, stejně tak i výrobu autoklíčů pro vozidla různých značek. Mezi zámečnické práce patří mimo jiné i sjednocování vložek či návrh systému hlavního a generálního klíče. Po domluvě se zákazníkem se Lubomír Středa postará o montáže bezpečnostního kování a samozavíračů, a to včetně protipožárního provedení. 

Přeprava a instalace těžkých strojních zařízení

Zámečnická firma v Trutnově se v neposlední řadě zaměřuje na stěhování, přepravu a instalaci těžkých strojních zařízení. Službu poskytuje mnoha průmyslovým společnostem, které potřebují zajistit montáž nových strojů nebo přesun těch stávajících. K dispozici má kvalitní manipulační techniku a vychází z bohatých zkušeností, a tak si poradí i s velmi těžkými stroji a zajistí jejich přesun rychle a bezpečně. Přeprava a instalace těžkých strojních zařízení v celé České republice.