Výroba, obchod a služby v lesnictví nejen v regionu Šumava

Patříte mezi majitele lesů a hledáte spolehlivého partnera, který se postará o služby v oblasti lesnictví? Nebo máte zájem o výkup, prodej či zpracování dřeva? Pak se obraťte na rodinnou firmu Sušická lesní a obchodní, která se v oblasti lesnictví pohybuje již řadu let. Své služby poskytuje nejen v regionu Šumava, ale i v dalších regionech.

Komplexní služby pro vlastníky lesů

Firma Sušická lesní a obchodní se zaměřuje na poskytování komplexních služeb pro vlastníky lesů. Svěřte své lesy do rukou zkušených odborníků, kteří se o ně postarají s maximální pečlivostí. Firma zajišťuje těžbu dřeva harvestorovou technologií, dále nabízí přibližování vyvážecím traktorem. Součástí služeb v oblasti lesnictví je také zpracování dřeva, doprava dřeva či veškeré pěstební práce. Společnost předá své znalosti a roky budované know-how také prostřednictvím poradenských a konzultačních služeb.

Výkup, prodej a zpracování dřeva všech sortimentů

Další oblastí působení zmiňované společnosti je obchodní činnosti v oblasti lesnictví. Firma se zaměřuje na obchodní činnost související s výkupem dřeva všech sortimentů a kvalit. Vykoupené dřevo dále zpracovává a nabízí k dalšími prodeji, a to jak na tuzemské, tak exportní trhy. Firma sídlí v Sušicích na adrese Nádražní 69 a výrobu, obchod a další služby v lesnictví poskytuje v mnoha regionech včetně Šumavy. Společnost je držitelem certifikátu TÜV SÜD Czech.

Online objednávka dřeva

Potřebujete zajistit nákup a dovoz dřeva na topení? Společnost Sušická lesní a obchodní umožňuje objednávku dřeva online prostřednictvím formuláře na jejích internetových stránkách. Stačí vyplnit kontaktní údaje, vybrat si typ dřeviny (listnaté, jehličnaté, odřezy), požadované rozměry a množství. Po vyplnění objednávky vás firma kontaktuje s aktuální cenovou nabídkou.

Prodej palivového dřeva