Potřebujete svařit poškozenou mříž na okně, prasklý pant nebo větší ocelovou konstrukci? Obraťte se na firmu Karla Moudrého, která se specializuje na veškeré svářečské práce s využitím moderní svářecí techniky. Díky mnohaletým zkušenostem je schopna svařit jakékoliv výrobky z nerezu, hliníku, oceli a dalších materiálů. Postará se o veškeré svářečské práce na základě dodaných výkresů. Poradí s výběrem vhodného materiálu a správného technologického postupu, který zajistí pevnost a odolnost finálního výrobku.

Svářečské práce pro koncové zákazníky i společnosti

Ať už potřebujete zajistit svařování v malém rozsahu, nebo naopak zajistit svářecí práce na velkých konstrukcích a ve větších objemech, obraťte se na firmu Karla Moudrého. K dispozici má několik moderních svařovacích zařízení pro svařování v ochranné atmosféře MIG, TIG a další. Každý způsob sváření je přitom vhodný pro jiný typ spojů a materiálů. Firma vám s výběrem vhodné technologie a postupu svařování poradí a doporučí nejvhodnější řešení.

Mnohaleté zkušenosti v oblasti svářečských prací

Karel Moudrý se oblasti profesionálního svařování věnuje řadu let. Kromě technologického zázemí se pyšní bohatými zkušenosti, ze kterých vychází při zhotovení všech zakázek. Součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství a konzultace s přesahem do dalších oborů. Poradí vám například s vhodným výběrem povrchových úprav materiálu a dalším postupem při zhotovení konstrukcí.

Karel Moudrý je certifikovaným svářečem, který se pravidelně účastní povinných školení a přeškolovacích kurzů. Přidejte se i vy mezi řadu zákazníků, kteří jsou s výsledky firmy spokojeni. Služby poskytuje zejména klientům z Neratovic a přilehlého okolí, po domluvě je však schopen zajistit práce zákazníkům z celé ČR.