Společnost Tempo Trans s.r.o. vznikla po boku a v návaznosti na mnohaleté zkušenosti dopravní firmy Ludvík Lujka, která zahájila svou činnost již v roce 1992. Firma byla založena s cílem poskytovat kvalitní a profesionální služby v oblasti mezinárodní dopravy. Po celou dobu podnikání se věnuje provozování silniční nákladní dopravy v České republice a na území Evropy.

Profesionální služby v oblasti nákladní autodopravy

Potřebujete zajistit převoz zboží nebo libovolného materiálu v rámci republiky nebo Evropy? Společnost Tempo Trans poskytuje profesionální a kvalitní služby v oblasti mezinárodní dopravy, a to prostřednictvím standardních plachtových kamionů. Postará se o přepravu veškerých nákladů dle požadavků zákazníků, a to včetně přepravy nebezpečného zboží dle dohody ADR v souladu s platnou legislativou.

Všechny náklady jsou přepravovány s maximální pečlivostí v a co nejkratším možném termínu. Veškerý přepravovaný náklad je pojištěn dle mezinárodní úmluvy CMR. Dopravní společnost se sídlem v Knínicích u Boskovic zajišťuje importy a exporty především z Francie, Belgie, Holandska, Německa, Česka, Slovenska, Rakouska, Maďarska a dalších zemí EU. Firma je v rámci mýtných systémů zaregistrována u společností Toll Collect, GO Mautsystem a Premid. V případé velkého přepravovaného zboží, na které by nestačila vlastní kapacit, je schopna zboží přepravit pomocí smluvních dopravců. Úzce spolupracuje například s holandsko-českou spedicí NUNNER.

Rozsáhlý vozový park

V současné době zahrnuje vozový park společnosti TempoTrans 15 vlastních nejmodernějších vozidel. Dodavatelem 14 vozidel je švédská firma VOLVO. Firma má k dispozici i vozidlo ŠKODA Xena. Všechna nákladní auta byla pořízena se zaměřením na maximální možnou užitnou hmotnost a objem. Kamiony jsou vybaveny speciálními palubními jednotkami pro automatický výběr mýtného.