Přemýšlíte nad rekonstrukcí systému vytápění ve vašem domě, nebo vás čeká realizace novostavby? Obraťte se na firmu Miloslava Janaty, která se specializuje na prodej, dodávku, montáž i následný servis tepelných čerpadel. Firma dodá a namontuje zařízení všech typů – tepelná čerpadla země-voda, vzduch-voda, voda-voda či ventilační TČ.

Dodávka a montáž tepelných čerpadel

Firma Miloslav Janata vám tepelné čerpadlo zapojí, spustí i nastaví. Dále nabízí výměny kompresorů, veškeré zásahy do chladicího okruhu i výměny elektronických součástek. Firma dodá tepelná čerpadla Nibe, která patří mezi naprostou špičku na trhu.

Švédská firma se výrobou TČ zabývá řadu let a je uznávaným výrobcem po celém světě. Firma zaručuje ke všem provedeným montážím i servisním zásahům rychlé a spolehlivé jednání. V případě potřeby zajistí jak záruční, tak pozáruční servis zařízení.

Dodávka všech typů tepelných čerpadel

Přemýšlíte nad pořízením tepelného čerpadla, ale nevíte, pro jaký typ se rozhodnout? Obraťte se na specializovanou firmu Miloslava Janaty a nechejte si poradit. Dodá a namontuje všechny typy čerpadel. Dále zajistí i topení a zemní kolektory podle přání a požadavků klienta.

Kompletní realizace vytápění v domech

Pokud se chystáte provést rekonstrukci topného systému ve své domě, obraťte se na zmiňovanou firmu. Zaměřuje se především na tepelná čerpadla, ale provádí i kompletní realizaci vytápění, od podlahového po radiátorové. Celý systém navrhne, propočítá a realizuje. V oblasti topenářství se pohybuje řadu let a komfortní bydlení zajistí i vám.