Tělocvičná jednota Sokol Hodonín patří mezi aktivní organizace s mnohaletou tradicí. Její historie sahá až do roku 1872, kdy byl hodonínský Sokol založen. V současné době se zaměřuje na správu a provoz mnoha sportovišť, stejně tak organizuje a pořádá různé sportovní akce ve městě. Pod TJ Sokol Hodonín spadá řada místních sportovních oddílů, mnohé z nich se zapojují i do celorepublikových a zahraničních soutěží.

Pronájem sportovišť v Hodoníně

Tělocvičná jednota Sokol Hodonín provozuje řadu sportovišť, mezi které patří tenisové kurty, sportovní areály či fotbalové hřiště. Široké veřejnosti i dalším sportovním organizacím nabízí možnost pronájmu sportovišť. V letní sezóně zve příznivce sportu na 7 antukových kurtů, které se nachází v areálu Rybáře. Po domluvě je možný i pronájem prostorů v místní sokolovně. K dispozici jsou velká a malá tělocvičná i zrcadlový sál.

TJ Sokol Hodonín a jednotlivé sportovní oddíly

Sportovní oddíly se sdružují právě v rámci TJ Sokol Hodonín. Oddíly spadají pod Odbor sportu a využívají zmiňovaná sportoviště. Ve městě tak působí například spolky basketbalu, badmintonu, florbalu, sportovní gymnastiky, stolního tenisu, volejbalu, tenisu a mnoha dalších sportů.

Tělocvičná jednota Sokol v Hodoníně vede oddíl všestrannosti určený příznivcům sportu z řad široké veřejnosti. Podle svých osobních preferencí se můžete aktivně zapojit do lekcí aerobiku, jógy, turistiky, zumby či kalanetiky. Spolek pořádá i různé lekce a sportovní aktivity zaměřené na rodiče s dětmi.

Ať už patříte mezi aktivní, nebo spíše pasivní příznivce sportu, z mnoha aktivit a činností jednotlivých oddílů TJ Sokol Hodonín si jistě vyberete. Využijte možnost pronájmu sportovišť nebo se zapojte do jedné z mnoha lekcí, které se zde pravidelně uskutečňují.