Tělovýchovná jednota Sokol Králův Dvůr byla založena již v roce 1911. Organizačně je začleněna do Župy Jungmannovy v České obci sokolské. Cílem TJ Sokol Králův Dvůr je pokračovat v mnohaleté tradici a intenzivně se věnovat zajišťování příznivých podmínek pro svou činnost. Snahou sdružení je budování moderní celospolečensky uznávané organizace s vysokou prestiží, která svým pestrým programem osloví všechny generace.

TJ Sokol Králův Dvůr přivítá nové členy

Pokud se aktivně zajímáte o sport a chtěli byste se zapojit do činnosti jednoho z mnoha sportovních oddílů, obraťte se na TJ Sokol Králův Dvůr, který do svých řad s radostí přivítá nové členy. Ať už patříte mezi cvičitele, trenéry či zájemce o závodní či rekreační sport, zapojte se do činnosti místní organizace. V jednotě mohou dospělí i mládež uplatnit svou všestrannost, stejně tak rozvíjet svůj talent v jednom z mnoha sportovních oddílů.

Sportovní oddíly a odbor sokolské všestrannosti

Pod TJ Sokol Králův Dvůr spadá celá řada sportovních oddílů, mnohé z nich mají celorepublikové úspěchy a patří u nás k absolutní špičce. Pod odbor sportu spadají oddíly badmintonu, cyklistiky, fotbalu, basketbalu, kulturistiky a boxu, nohejbalu, parkouru, stolního tenisu, tenisu, turistiky, vodáctví a volejbalu. TJ Sokol Králův Dvůr provozuje také odbor sokolské všestrannosti (OSV), který je určen široké veřejnosti. V rámci odboru jsou organizovány hodiny aerobiku, cvičení rodičů s dětmi, cvičení žen, zdravotní tělocvik i sportovní a pohybové aktivity pro žáky.

Tělovýchovná jednota Sokol působí v Králově Dvoře pro širokou veřejnost. Pokud se chcete o aktuálních a plánovaných akcích dozvědět více, navštivte internetové stránky sdružení. Aktuality a novinky naleznete také na Facebooku.