Havárie vody umí být velmi nepříjemná a nikomu ji nepřejeme. Pokud k ní však přece jen dojde, uděláte nejlépe, když se obrátíte na profesionály z oboru. V případě nehody záleží především na rychlosti a kvalitě odvedené práce, aby se podobné problémy v budoucnosti neopakovaly. Díky letitým zkušenostem a propracovanému řízení provozu se k vám personál firmy Aquarosa vždy dostane včas a závadu pečlivě odstraní. Ke každé opravě navíc dostanete záruční list, díky kterému získáte právo na kompletní záruční servis.

Zaměstnanci firmy Aquarosa vám pomohou i v případě, když budete potřebovat položit nové rozvody vody, zvládnou také vyměnit rozvody odpadů, namontují vanu, vodovodní baterii i sprchový kout a v neposlední řadě se zabývají také instalací ohřívačů vody a vodoměrů.

Topenáři pomohou i mimo topnou sezónu

V portfoliu služeb naleznete například montáže ústředního nebo podlahového topení, výměny všech typů kotlů (elektrických, plynových i na tuhý paliva) a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou opravy a rekonstrukce všech myslitelných závad, které se mohou na topení vyskytnout.

Vodoistalační a topenářský materiál

Kromě rekonstrukcí a dalších služeb se firma specializuje také na prodej a dodávky vodoinstalačního a topenářského materiálu. Aquarosa spolupracuje s předními a osvědčenými dodavateli, na jejich produkty se budete moc spolehnout. A pokud si nevíte rady s výběrem, personál vám ochotně poradí a pomůže vybrat vhodné řešení.