Pokud se v oblasti vedení účetnictví příliš neorientujete a hledáte spolehlivého partnera, který se o vše postará, obraťte se na firmu Gaad účetnictví a daně. Sídlí v Praze a své služby poskytuje právě zde, dále v Mladé Boleslavi, Liberci a přilehlém okolí. V případě zájmu poskytne služby v oblasti účetnictví a daní kdekoliv v České republice. Stačí se jen domluvit na způsobu předání účetních dokladů, které jsou nezbytné pro úplné zpracování účetnictví a vedení daňové evidence.

Specialista na účetnictví a daňovou evidenci

Nejste si jisti, jaký typ účetnictví potřebujete? Obraťte se na společnost Gaad, která vám podá pomocnou ruku. Postará se o kompletní vedení tzv. podvojného účetnictví, stejně tak zajistí vedení daňové evidence, která nahrazuje dřívější jednoduché účetnictví. Firma se sídlem v Praze poskytuje své služby malým i větším firmám i OSVČ. Po úvodní konzultaci a předání potřebných účetních dokladů zajistí vše potřebné, a to včetně pravidelného vyplňování daňových přiznání i komunikace s úřady.

Optimalizace daní a další služby

Zpracováním účetnictví či vedením daňové evidence nabídka služeb společnosti Gaad nekončí. Bude s vámi spolupracovat v průběhu celého roku a postará se i o zpracování mezd a všeho souvisejícího. Pomůže také s optimalizací daní, díky které ušetříte. Samozřejmostí je neustálé vzdělávání v oboru a prohlubování potřebných znalostí. Firma provádí i různé administrativní úkony, ať už jde o řešení korespondence, asistence při kontrolách či sepisování jednoduchých smluv.

Odborné daňové poradenství

Jednou z poskytovaných služeb pražské společnosti Gaad je odborné daňové poradenství. Firma spolupracuje s daňovým poradcem, který je členem Komory daňových poradců ČR. V rámci konzultací a poradenských služeb vyřeší veškeré problémy související s daňovou problematikou a doporučí nejvhodnější řešení.