Potřebujete upravit vodu do vaší kotelny, pro zvlhčovače, změkčit vodu anebo instalovat filtraci? Obraťte se na úpravnu vody Aqua Cleer s.r.o. v Praze 6. Objednat si můžete instalaci, dodávku i servis úpravny vody pro otevřené i uzavřené chladící okruhy i služby jako jsou dávkovací stanice chemikálií nebo změkčovací zařízení. Hlavním cílem firmy je spokojený zákazník a profesionálně odvedená práce.

Profesionální a spolehlivá úpravna vody Praha 6

Odstranit radon nebo mangan z pitné vody, úprava vody pro kotelny, úprava pitné vody na vodu pro zvlhčovače a mnoho dalšího. To nabízí úpravna vody Aqua Cleer v Praze 6. Zkušení odborníci se postarají o vaši vodu, kterou upraví podle vašich přání a potřeb. Objednat si můžete úpravny:

  • vody pro otevřené chladící okruhy
  • vody pro uzavřené chladící okruhy
  • pitné vody
  • vody pro zvlhčovače apod.

Díky dlouholetým zkušenostem a perfektnímu týmu odborníků si firma vydobyla dobré jméno, což dokazuje spolupráce s velkými společnostmi i městy po celé republice.

Dodávky, instalace i servis úpravy vody

U firmy Aqua Cleer si můžete objednat instalaci technologií pro úpravu vody anebo servisní služby již nainstalovaných technologií. Hlavním cílem firmy je totiž nejen dodávka a instalace kvalitních technologií pro úpravu vody, ale také dlouhodobá péče o své zákazníky.

Ke všem klientům je dodán pouze kvalitní a ověřený sortiment. Úpravna vody je spolehlivý a cenově dostupný způsob, jak se zbavit potíží s vaší vodou.