Společnost Úsporné bydlení, s.r.o. se zabývá výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Za patnáct let své existence zrealizovala více než dvě stě staveb, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Díky mnohaletým zkušenostem patří firma mezi přední hráče na tuzemském trhu v oblasti výstavby pasivních dřevostaveb.

Projekty na míru a modulární dřevostavby

Společností Úsporné bydlení, s.r.o. prostupuje láska ke dřevu, což se odráží i ve firemním hesle, které zní „stavět srdcem a rozumem“. Firma se specializuje na výstavbu atypických a dřevostaveb podle individuálních projektů. Každý projekt je unikátní a zaměstnanci společnosti Úsporné bydlení, s.r.o. si dávají záležet na každém detailu, aby výsledná dřevostavba splňovala všechna zákazníkova očekávání.

Z bohaté nabídky dřevostaveb si vybere každý

V nabídce společnosti Úsporné bydlení, s.r.o. se nachází široký výběr staveb od moderních dřevostaveb s individuálním designem až po rodinné domy s důrazem na tradiční venkovský charakter. Ať už dáváte přednost léty prověřenému vzhledu nebo toužíte po hi-technologickém bydlení v nízkoenergetickém či pasivním provedení, společnost Úsporné bydlení, s.r.o. vždy zajistí bezproblémovou realizaci vašeho vysněného domova, abyste mohli co nejdříve a pohodlně bydlet.

Modulární dřevostavby jsou levné a šetrné k životnímu prostředí

Vyjma výstavby dřevostaveb podle specifických požadavků se firma zabývá také realizací modulových dřevostaveb, které se vyznačují cenovou dostupností, rychlou výstavbou či šetrností k životnímu prostředí. Při výrobě se totiž používají certifikované a zdravotně nezávadné materiály, které zanechávají menší uhlíkovou stopu.

Zapomínat bych neměli ani na variabilitu užitného prostoru, díky němuž lze obytný prostor přizpůsobit vašim požadavkům. Modulární dřevostavba má řadu využití, poslouží jako inspirativní kancelář, útulné bydlení i místo pro odpočinek a rekreaci. Jednotlivé moduly navíc můžete libovolně spojovat a kombinovat, díky čemuž si můžete zvolit přesný počet místností i požadovaný tvar půdorysu.