Hledáte v okrese Frýdek-Místek firmu, která disponuje kvalitní strojní technikou a postará se o rychlé a precizní provedení výkopových a zemních prací? Obraťte se na Bohuslava Lišku se sídlem v obci Dobrá, který provádí veškeré zemní práce s využitím stroje New Holland. K dispozici má také mini rypadlo typu E16b, které má všestranné využití. Přídavný okruh umožňuje nasazení svahovací lopaty, vrtáků a dalšího příslušenství.

Výkopy základů pro rodinné domy

Pokud vás čeká výstavba nového rodinného domu, jedna z prvních náročnějších prací, které vás čekají, jsou výkopy základů. Obraťte se na Bohuslava Lišku, který se postará o rychlé a kvalitní provedení výkopů základů pro rodinný dům přesně podle vašich přání a požadavků. Firma má se zemními a výkopovými pracemi bohaté zkušenosti, takže vám kromě samotných prací poskytne i odbornou poradenskou službu.

Výkopové a zemní práce

Bohuslav Liška se specializuje na veškeré zemní a výkopové práce s využitím profesionální strojní techniky. V předem stanoveném termínu zajistí výkopové práce pro osazení domácí čistírny odpadních vod, ale třeba i pro vybudování bazénu či zahradního jezírka.

Přípojky inženýrských sítí a další služby

Realizací výkopů pro rodinné domy, ČOV či bazénů nabídka poskytovaných služeb firmy Bohuslava Lišky zdaleka nekončí. Výkopové a zemní práce využijete také při jakýchkoliv terénních úpravách na zahradě i kolem domu. Firma provede také práci související se zhotovením přípojek inženýrských sítí. Dále provádí skrývky pozemku či přípravné práce pro cesty a chodníky. Firma poskytuje své služby na území okresu Frýdek-Místek a v širokém okolí.