Základem kvalitních uzenin je použití prvotřídních surovin a dodržení tradičních technologických postupů. Své o tom ví uzenářství ML Kratochvíl, které se výrobou a prodejem masných výrobků zabývá řadu let. Společnost má v obci Bohunice u Vlachova Březí moderně vybavenou výrobnu uzenin a masných výrobků. Klade důraz na dodržování osvědčených postupů a výrobu uzenin a sýrů dle platných norem. Společnost dodává své produkty mnoha zákazníkům z okresu Prachatice.

Výroba vlastních uzenářských výrobků

Rádi si pochutnáte na kvalitních uzeninách a dalších masných výrobcích? Vyzkoušejte některý z mnoha uzenin vyráběných v Bohunicích u Vlachova Březí. V nabídce uzenářství ML Kratochvíl najdete salámy, šunky, klobásy a další produkty. Uzenářství se specializuje také na výrobu chutných sýrů. Veškeré produkty zpracovává z kvalitního masa s důrazem na čerstvost a vysokou jakost. Uzeniny z uzenářství ML Kratochvíl si pochvalují mnozí zákazníky z širokého okolí Vlachova Březí.

Velkoobchodní prodej uzenin a sýrů

Zmiňovaná společnost ML Kratochvíl se specializuje zejména na velkoobchodní prodej uzenin, sýrů a dalších výrobků. Spolupracuje s řadou řeznictví, uzenářství, zpracovatelských závodů i prodejen. Kromě samotné výroby zajišťuje i rozvoz uzenin kvalitními chladírenskými vozy. Zákazníkům dodá zboží v předem stanovených termínech. Cílem firmy je nabídnout odběratelům uzeniny ve vysoké kvalitě a za dostupné ceny.

Hledáte i vy spolehlivého dodavatele masných výrobků a uzenin? Obraťte se na firmu ML Kratochvíl s výrobnou v Bohunicích, která vám vytvoří nabídku přesně podle vašich požadavků. Uvidíte, že si vyráběné uzeniny oblíbí všichni vaši zákazníci, kteří se k vám pro poctivě vyrobené uzeniny budou pravidelně vracet.