Akciová společnost Trade FIDES se sídlem v Brně se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu osob a majetku v České republice. Potřebujete zabezpečit svůj objekt a vybavit jej pokročilými protipožárními a elektronickými zabezpečovacími systémy? Trade FIDES má zkušenosti se zabezpečováním obytných i průmyslových staveb, ale také hradů, zámků, kostelů, bank nebo armádních objektů.

Pokročilé zabezpečovací systémy pro banky i armádu

Zmiňovaná firma patří mezi uznávané dodavatele nejmodernějších zabezpečovacích systémů. Vzhledem k rozsahu poskytovaných služeb i mnohaletým zkušenostem se pyšní mnoha zákazníky z nepřeberného množství oborů. Své zkušenosti uplatňuje například při řešení zabezpečování hradů, zámků, kostelů a dalších staveb, které vyžadují obzvlášť pečlivý návrh systému. U tohoto typu staveb totiž není z různých důvodů možné instalovat kabely, které by narušily estetickou a historickou hodnotu, a tak pracují i s moderními bezdrátovými systémy.

Společnost Trade FIDES sídlící v Brně má zkušenosti i se zabezpečováním muzeí, galerií, průmyslových staveb, ale také bank nebo armádních objektů. To jasně potvrzuje, že na protipožární a elektronické zabezpečovací systémy od tohoto dodavatele je maximální spolehnutí. Systémy odpovídají těm nepřísnějším požadavkům na zabezpečení. Nejnáročnější oblastí je pak právě zabezpečení armádních objektů. Vysokou kvalitu systémů už dříve ocenili zástupci NATO, podle kterých se jedná o ty nejlepší systémy zabezpečení, které se v Severoatlantické alianci využívají.

Všechny typy bezpečnostních technologií

V rozsáhlém portfoliu produktů společnosti Trade FIDES naleznete nejmodernější technologie pro zabezpečení objektů. Patří sem například poplachové zabezpečovací a tísňové systémy, perimetrické systémy, grafické nástavbové systémy nebo systémy elektrické požární signalizace. Firma dodává jak klasické kabelové, tak bezdrátové technologie.

Trade FIDES zajišťuje svým klientům kompletní realizace, které zahrnují i návrh bezpečnostního řešení, dodávku a montáž i následný servis. V případě zájmu zajistí implementaci elektronické kontroly vstupu, montáž mechanických zábranných systémů nebo instalaci uzavřeného televizního okruhu. Chcete mít jistotu, že vaše objekty budou zabezpečeny v nejvyšší možné míře? Pak se obraťte na společnost Trade FIDES – špičku v oboru bezpečnostních systémů a technologií.