Zahradnictví Křeček sídlící v obci Nižbor (okres Beroun) se od roku 1995 zaměřuje na veškeré služby v oblasti zahradnictví. Od počátku svého působení se soustavně rozrůstá a rozšiřuje své služby i rozsah nabízeného sortimentu. Kromě prodeje dřevin, sadeb či zahradnických potřeb se specializuje na kompletní realizace zahrad. Má zkušenosti se zakládáním okrasných zahrad a trávníků, stejně tak i s pravidelnými údržbami zahrad. Součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství.

Kompletní realizace zahrad

Chcete mít zahradu, která vám bude dělat radost po celý rok? Obraťte se na firmu Zahradnictví Křeček, která se postará o její realizaci i následnou údržbu. Zahradnictví provádí realizace zahrad včetně návrhů, případně dle návrhů zpracovaných zahradním architektem. Zahradnictví provádí veškeré terénní úpravy, a to i s pomocí mechanizace. Po domluvě zajistí výsadbu rostlin i letniček z vlastní školky, postará se o výsev trávníků nebo výsadby živých plotů. Na veškeré vysazené rostliny poskytuje záruku. Provádí také poradenskou činnost, v rámci které vám pomůže s realizací, vhodným výběrem rostlin a dřevin i údržbou.

Prodej okrasných dřevin, sadba zeleniny a další sortiment

Rodinný firma Zahradnictví Křeček disponuje rozsáhlými prostory, díky kterým je schopna nabídnou opravdu rozsáhlý sortiment. Ten zahrnuje například okrasné dřeviny, sadbu zeleniny, letničky, substráty, kůru, rašelinu i zahradní dekorace. Naprostá většina rostlin je z vlastní produkce, což zaručuje větší odolnost v daném kraji. Mezi nabízené okrasné dřeviny patří například plotové túje, listnaté i jehličnaté keře či roubované jehličnany. Zákazníci si mohou vybrat rostliny přímo z pěstebních ploch.

Provozovny zahradnictví v obci Nižbor

Zahradnictví sídlí v obci Nižbor (okres Beroun), kde se nachází 2 provozovny. Provozovna „Za Rybníky“ je zákazníkům otevřena od března do listopadu vždy od pondělí do  sobotyod 8:00 do 16:00, v neděli a státních svátcích pak od 8:00 do 12:00. Druhá provozovna „U Skleníků“ je otevřena od března do června, a to každý den od 8:00 do 18:00 hodin. Od 1. července je vždy prodej v této provozovně ukončen a otevřena bývá jen provozovna „Za Rybníky“.

Jarní výsadba

Najdete nás i na facebooku.