EKOCHEM Cosmetics, s.r.o.: výroba kosmetiky a čisticích prostředků, Kostelec nad Labem

Už více než 25 let se společnost EKOCHEM Cosmetics zaměřuje na vývoj a výrobu kosmetiky a čisticích prostředků. Na výrobky od firmy narazíte u mnoha domácích i zahraničních obchodních subjektů, se kterými společnost spolupracuje a pro které své produkty vyvíjí. EKOCHEM Cosmetics se specializuje především na výrobu tenzidových a emulzních kosmetických přípravků, kromě toho vyrábí i přípravky čisticí, a to jak pro domácnosti, tak provozy.

Zakázková výroba kosmetiky

Společnost se sídlem v Kostelci nad Labem se specializuje na výrobu kosmetiky na zakázku podle přání a požadavků klienta. V současné době vyrábí přes 300 druhů emulzní a tenzidové kosmetiky. Veškeré produkty vyrábí v moderních prostorách vybavených výrobní, plnicí i balicí technikou. Vyniká velkou výrobní kapacitou, díky čemuž je schopna vyhovět i velkým zakázkám od mnoha klientů.

Pokud chcete prodávat kosmetiku nebo čisticí prostředky pod vlastní privátní značkou, obraťte se na EKOCHEM Cosmetics. Firma připraví produkty určené pro následný prodej přesně podle vašich požadavků.

Emulzní a tenzidová kosmetika

Společnost vyrábí zejména emulzní a tenzidovou kosmetiku. Do kategorie tenzidové kosmetiky patří například tekutá mýdla, pěny do koupele, gely na vlasy, šampony či sprchové gely. Tenzidová kosmetika je vyrobena z různých látek a obsahuje i kvalitní parfémy domácí i zahraniční produkty od ověřených dodavatelů.

Kategorie emulzní kosmetiky pak zahrnuje pleťové krémy a mléka, čisticí pleťové vody, krémy na ruce a nohy a podobné přípravky. Řada výrobků je doplněna také o různé esence, aktivní oleje a další přísady, které podporují regeneraci a jsou zdraví prospěšné.

Čisticí prostředky a další služby

Ačkoliv se firma EKOCHEM Cosmetics specializuje na výrobu emulzní a tenzidové kosmetiky, v neposlední řadě vyrábí i čisticí prostředky pro domácnosti a velké provozy. V případě zájmu nabízí společnost také spolupráci při vývoji nových receptur i designu lahví a etiket. Výsledné produkty budou dle domluvy baleny do vlastních nebo dodaných obalů. 

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Výroba kosmetiky na zakázku
• Specializace na výrobu kosmetiky a čisticích prostředků už přes 25 let
• Možnost spolupráce při vývoji receptur a designu lahví a etiket
• Výrobky jsou dodávané obchodním partnerům v ČR i zahraničí