Lázeňský hotel Pyramida: ubytování a léčebné pobyty, Františkovy Lázně

Františkovy Lázně patří mezi vyhlášené lázeňské město, které nabízí nespočet příležitostí k fyzickému i duševnímu odpočinku. Jedním z moderních lázeňských a ubytovacích zařízení je čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Pyramida. Nabízí nejen komfortní ubytování, ale také wellnessové a lázeňské pobyty pro aktivní odpočinek i relaxaci. Hotel nabízí i prostory pro firemní a společenské akce. Součástí hotelového komplexu je moderně zařízená restaurace.

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních

Navštivte lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních a užijte si jeden z mnoha nabízených wellness a lázeňských pobytů. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči, wellness služby, zaměřuje se na léčbu bolesti zad (MTT). Pro své klienty si hotel připravil řadu výhodných balíčků, které jsou uzpůsobené pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

Komfortní ubytování v pokojích i apartmánech

Čtyřhvězdičkový hotel Pyramida nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích i apartmánech, které jsou umístěny v hlavní budově hotelu a v dependanci. Ta je vzdálená přibližně 20 metrů od hlavní budovy. Hotelový komplex se nachází v klidně části lesoparku, jehož součástí je i hotelová obora. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, Wi-Fi bezdrátovým připojením k internetu, minibarem a sejfem. Součástí některých pokojů je i balkon.

Restaurace a prostor pro firemní akce

Nedílnou součástí hotelového komplexu Pyramida je luxusní restaurace, jejíž základem je široká nabídka kvalitních a čerstvých pokrmů české i mezinárodní kuchyně. O přípravu chutných pokrmů se stará tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře Martina Bryxe. Hotel nabízí možnost ubytování se snídání, polopenzí i plnou penzí. Pro své hosty restaurace připravuje i luxusní degustační menu či akce na míru.

Hotel Pyramida je vhodný pro pořádání svateb, oslav, ale také společenských a firemních akcí. K dispozici je i seminární salonek s technickým vybavením. Pro stále obchodní klienty pak nabízí lázeňský hotel i VIP klub přinášející řadu výhod včetně výměny nasbíraných bodů za bezplatné lázeňské pobyty.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Moderně zařízený lázeňský hotel ve Františkových Lázních
• Pestrá nabídka lázeňských pobytů a speciálních ubytovacích balíčků
• Součástí hotelu je restaurace, která připravuje snídaně, obědy i večeře
• Rozsáhlá nabídka wellness a lázeňských procedur
• Reprezentativní prostory pro pořádání slavnostních i firemních akcí