Wellness &Spa Boutique hotel Villa Memories: luxusní ubytování ve vile, Fryšták

Nově otevřená Villa Memories ve Fryštáku je určená všem, kteří chtějí prožít nezapomenutelné chvíle v krásné oblasti Hostýnských vrchů. Poskytuje luxusní ubytování ve stylově vybavených pokojích ve vile s nadstandardním vybavením. Každý pokoj má unikátní atmosféru a poskytne maximální komfort včetně nejmodernějšího vybavení včetně iPadu, satelitního televizoru či plně vybaveného minibaru. Villa Memories je oblíbeným místem rodinných dovolených, ale také soukromých či firemních akcí.

Nadstandardně vybavené pokoje v osobitém stylu

Villa Memories ve Fryštáku je zařízena tak, aby z každého pokoje vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do jiného světa. Každý pokoj má svůj příběh a je jen na vás, pro jaký se rozhodne. Pokoje jsou moderně vybaveny, jsou prostorné a zařízené v neokoloniálním stylu. Kromě nového luxusního nábytku budete mít k dispozici i moderní technologie. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení či satelitní televizor, hosté však mohou využít také iPady. V pokojích se nachází trezor a vybavený minibar.

Luxusní ubytování je vhodné pro ty, kteří si chtějí vychutnat dokonalou relaxaci, sportovní aktivity či krásné prostředí Hostýnských vrchů. V přízemí vily je k dispozici kuchyň, jídelna a velký obývací pokoj s kapacitou pro 16 osob, který slouží jako společenská místnost. Villa Memories zajistí kromě luxusního ubytování i možnost cateringu. Hosté si vyberou z několika pokrmů teplé i studené kuchyně. V okolí se nachází také řada restaurací, do kterých je zajištěn bezplatný odvoz.

Wellness a soukromé spa pro každého hosta

Součástí luxusního ubytování ve Ville Memories je možnost využití wellness služeb a soukromé spa. Odpočiňte si ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami. Vychutnejte si svůj oblíbený drink a sledujte při tom televizi. Personál pro vás také rád připraví speciální koupele, odpočinout si můžete i v bylinkové sauně. Součástí wellness služeb je i pestrá nabídka masáží prováděných certifikovanou masérkou.

Balíčky luxusního ubytování

Prožijte nezapomenutelné dny v luxusní vile ve Fryštáku a využijte některý z nabízených balíčků. Villa Memories je boutique resort přizpůsobený pro vybranou klientelu. Pro příznivce golfu je určen balíček Luxury Golf Days, který zahrnuje vstup a odvoz na golfové hřiště. Balíček Luxury Wine Days je přizpůsoben pro milovníky vína a zahrnuje řízené degustace s profesionální degustátorkou. Příznivci zdravého životního stylu ocení balíček Luxury DetoxMe Days, jehož součástí jsou i lekce jógy, zdravá all inclusice strava či sestavení individuálního jídelníčku.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Luxusní ubytování pro nejnáročnější klientelu
• Wellness a soukromé spa pro každého hosta
• Pokoje v neokoloniálním stylu vybavené moderními technologiemi
• Unikátní atmosféra v blízkosti krásné přírody Hostýnských vrchů
• Ubytování v luxusní vile pro páry, rodiny i firmy