Podlahářské práce v okrese Olomouc zajistí podlahářství Nevařil

Dlouholetá praxe v oboru podlahářství zaručuje profesionální položení podlahových krytin různých typů. Plovoucí, vinylové, korkové a PVC podlahy zútulní každý interiér. Společnost Podlahářství Nevařil v Olomouckém kraji nabízí i různé povrchové úpravy starších podlah, včetně broušení, lakování, lištování a tmelení. Součástí jejich služeb jsou také truhlářské práce, mezi které se například řadí stavby dřevěných přístřešků a pergol.

Nejkvalitnější podlahové krytiny v okrese Olomouc

Správně položenou podlahu tvoří nejenom kvalitní podlahová krytina, ale také izolační a vyrovnávací materiály, které jsou pod ní. Součástí dobré podlahy musí být také izolační vrstva proti hluku a vsakování vody. Podlahy z přírodních materiálů jako jsou parkety mohou na uživatele místností působit příjemněji, protože přirozeně více drží teplo. Naopak milovníci koberců ocení jemné vyhlazené betonové základy pro podlahu, na kterou se položí koberec přímo na míru. Alternativou jsou plovoucí a PVC podlahy, které vykazují vysokou míru odolnosti proti mechanickému poškození.

Dřevěné podlahy spojují dvě vášně: podlahářství a truhlářství

Společnost Podlahářství Nevařil před časem rozšířila své služby také na konstrukce podlah, a to hlavně díky velké poptávce po jejich práci. Spokojenost klientů je jejich hlavním cílem, který naplňují především díky kvalitně odvedené práci a lásce ke dřevu. Pečlivé měření, kvalitní materiál a individuální spolupráce s klienty nakonec vytvoří výsledky, které od nich může očekávat každý.