Podlahářství Martin Marhold: podlahářské práce, Trutnov

Podlahářství Martin Marhold se zaměřuje na pokládku a montáž všech druhů podlah a podlahových krytin. Na trhu působí řadu let a pomůže vám s výběrem i údržbou. Mezi poskytované služby patří například pokládka plovoucí podlahy, dřevěných nebo laminátových podlah, koberců a dalších krytin. Firma sídlí ve městě Trutnov, své služby nabízí v širším okolí do přibližně 50 km.

Prodej a pokládka podlah

Čeká vás pořízení nové podlahy? Pokud se obrátíte na Martina Marholda, počítejte s plným servisem a provedením realizace od začátku do konce. Podlahářství Trutnov se po úvodní konzultaci s klientem postará o vyměření, doporučí nejvhodnější řešení a následně provede samotnou montáž. Součástí prací je i příprava a vyrovnání podkladů stěrkováním a dalšími metodami.

Podlahářství má zkušenosti s dodávkou a montáží dřevěných nebo laminátových podlah, korkových podlah, podlahových krytin z PVC a linolea, profesionálně položí i koberce. Pokládka plovoucí podlahy a s tím související práce pak patří mezi nejvyhledávanější služby vůbec. Kromě montážních prací firma zajistí i prodej podlahových krytin, od parket po bambusové podlahy či marmoleum.

Renovace a broušení podlah Trutnov

Kromě prodeje a montáže nových podlahových krytin se podlahářství Trutnov věnuje i opravám a renovacím starších podlah. Firma se postará o celkovou obnovu, po dokončení prací budou vaše podlahy vypadat jako nové. Zajistí profesionální šetrné přebroušení, aplikaci ochranných vrstev a další renovační práce. V případě zájmu nabídne i jednorázovou či pravidelnou údržbu.