Podlahy Karel instalují podlahy všech druhů. Precizně a za dobrou cenu

Přemýšlíte nad výměnou podlahy v bytě? Nebo právě dokončujete stavbu vašeho domu a podlahy vám ještě chybí? Obraťte se na Podlahy Karel z Ústí nad Labem. S podlahami všech druhů mají bohaté zkušenosti už více než dvacet let. Poradí vám, jaký typ vybrat a odborně vám vaši novou podlahu nainstalují.

Plovoucí podlahy i dřevěné parkety – vybere si každý

V podlahářství Karla Rybáře si zaručeně vyberete tu pravou podlahu pro váš byt i dům. Jejich nabídka je totiž opravdu široká a ceny vás příjemně překvapí. Pokládají PVC podlahy, přírodní linoleum, koberce i laminátové nebo dřevěné plovoucí podlahy. Zastánci přírodních materiálů si mohou vybrat podlahy z dřevěných parket. Pokud si ceníte originality, možná vás zaujmou podlahy korkové nebo podlahy z exotických parket. Podlahářství provádí i renovace a přebrušování starých podlah.

Podlaháři vám poradí a podlahu odborně nainstalují

Pokud nemáte o své nové podlaze jasnou představu, přijďte se poradit přímo do prodejny v Ústí nad Labem. Ukážou vám vzory jednotlivých podlah a doporučí podlahu přímo vám na míru. Otevřeno pro vás mají od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Až si vyberete, firma vyměří prostory, kde se bude podlaha pokládat a zdarma vypracuje cenovou nabídku. Instalaci podlahy provede firma se vším všudy. Podlaháři vždy dbají na maximální přesnost a čistotu po dokončení, nemusíte si tak dělat žádné starosti s úklidem po dokončení pokládky. Podlahy Karel působí v Ústí nad Labem, Teplicích, Děčíně, Litoměřicích a Mostu.