PODLAHY POKER s.r.o.: prodej a pokládka podlahových krytin, Olomouc

Přemýšlíte nad renovací současné podlahy a hledáte obchod, který vám pomůže s výběrem cenově dostupné podlahové krytiny? Společnost PODLAHY POKER se sídlem v krajském městě Olomouc se zaměřuje na prodej a pokládku podlah. Dodává vinylové podlahy, plovoucí podlahy, koberce a jiné. Firma provádí i vyrovnání podkladu (nivelace), sešívání betonu, broušení a další služby.

Podlahové krytiny – od vinylové podlahy po koberce

Společnost PODLAHY POKER prodává podlahové krytiny všech typů. Ať už potřebujete nové vinylové podlahy, linolea nebo dřevěné parkety, v prodejně se sídlem ve městě Olomouc najdete to, co hledáte.

Firma dále nabízí kvalitní korkové podlahy a obklady, palubkové podlahy, přírodní marmolea a další podlahové krytiny. Prodejnu firmy PODLAHY POKER naleznete ve městě Olomouc na ulici Zolová 24c nedaleko OC Haná.

Pokládka podlahy a další řemeslné činnosti

Zmiňovaná olomoucká firma podlahy nejen prodává, ale i pokládá. Pokud máte zájem o kompletní rekonstrukci či renovaci podlahy, obraťte se na PODLAHY POKER. Společnost zajistí mimo jiné i broušení, frézování a sešívání betonu, měření vlhkosti CM metodou, vyrovnávání podkladu (nivelace) nebo renovace starých podlah.

Pokládka podlahy je zajištěna včetně kalkulace a zaměření, které jsou zákazníkům provedeny zdarma. U individuálních a problematických zakázek využije společnost i speciální pracovní postupy. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru vyhoví náročným požadavkům klienta.