Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec

Základní škola a mateřská škola Višňová se nachází ve stejnojmenné obci na severu Česka v okrese Liberec. Příspěvková organizace zajišťuje předškolní vzdělávání a školní vzdělávání pro děti prvního stupně. Škola usiluje o kvalitní vzdělávání, ale také přátelský a milý přístup i pestrou nabídku školních i mimoškolních aktivit. Součástí školy je i družina. V případě zájmu můžete využít krátkodobých pronájmů tělocvičny a odborných učeben.

Mateřská škola a základní škola Višňová

Žijete v obci Višňová nebo přilehlém okolí a hledáte vzdělávací zařízení pro své děti? Mateřská škola spolupracuje s řadou zkušených pedagogů, kteří se postarají o kvalitní předškolní vzdělávání pro vaše děti. Děti jsou postupně připravovány na budoucí vzdělávání v základní škole, na kterou poté bez problémů navážou.

Základní škola a mateřská škola Višňová využívá moderní postupy současné pedagogiky a klade důraz na učení zábavnou formou. Děti mají možnost zapojit se do řady školních i mimoškolních aktivit, rozvíjet své schopnosti a vzdělávat se. Škola pořádá například různé besedy, tvůrčí dílny, návštěvy muzeí a další aktivity.

Školní družina, tělocvična, možnost pronájmu

V budově základní a mateřské školy Višňová se nachází také školní družina, kde mohou děti po skončení vyučování trávit volné chvíle se svými kamarády. V budově školy se nachází také vybavená tělocvična, kterou si v případě zájmu můžete pronajmout. Škola nabízí i možnost pronájmu odborných učeben či tisk materiálů.