Hledáte na Přerovsku spolehlivou vodoinstalatérskou či plynařskou firmu, která vám podá pomocnou ruku při rekonstrukci nebo realizaci novostavby? Obraťte se na firmu Bořek Nevřala, která v oboru působí řadu let. Při práci klade důraz na dodržování předem smluvených termínů a použití kvalitního instalačního materiálu, který zajistí dlouhodobou životnost a bezproblémovou funkčnost.

Instalatérské práce

Firma Bořek Nevřala zajistí jakékoliv montáže, opravy a instalatérské práce. Patří mezi ně například výměny a opravy rozvodů vody a odpadů, kompletní výměny stoupaček, rekonstrukce bytových jader a rodinných domů, montáže kalových čerpadel, sanace a mnoho dalšího. V případě potřeby zajistí i havarijní instalatérské práce.

Plánujete realizaci novostavby? Kontaktujte zmiňovanou firmu, která se postará o kompletní realizaci nových rozvodů dle projektové dokumentace. Kromě rozsáhlých zakázek zajistí firma i drobné opravy a výměny sanitární techniky, stejně tak i zapojení nových spotřebičů – ohřívače vody, pračky, myčky a dalších.

Topenářské práce

Mezi druhou oblast, na kterou se firma působící na Přerovsku zaměřuje, jsou topenářské práce. Zajistí realizaci nového ústředního topení, výměnu radiátorů, zapojení termostatů či opravy zdrojů tepla. Má zkušenosti i s realizací podlahového vytápění včetně zprovoznění a regulace. Své služby poskytuje také firmám, obcím a organizacím. Kontaktujte firmu telefonicky a domluvte se na konkrétním postupu spolupráce.

Plynařské práce

Hledáte v okolí spolehlivé plynaře? I v takovém případě se obraťte na firmu Bořek Nevřala. Zajistí výměnu plynových kotlů i ohřívačů tepla, realizaci nových rozvodů plynu, revize i zapojení plynových spotřebičů. Postará se o dodávku instalačního materiálu i spotřebičů, poradí s výběrem a poskytne odborné konzultace.