Kvalitní provedení elektroinstalací s ohledem na přísnou legislativu je důležité jak v případě rodinných domů a bytů, tak velkých komerčních objektů. To si uvědomuje také společnost ELV-INSTAL se sídlem v Hodoníně, která se specializuje na elektroinstalace a elektromontáže na celém území jižní Moravy.

Během více než 8 let na trhu realizovala desítky zakázek pro koncové klienty, ale také velké firmy. Ať už potřebujete provést odbornou montáž elektroinstalace v rodinném domě či bytě, nebo třeba v hotelu či restauraci, obraťte se na firmu ELV-INSTAL. Cenovou nabídku a návrh vhodného řešení vám zhotoví zdarma.

Elektromontáže a rozvody elektřiny

Firma provádí elektromontáže a rozvody elektřiny v domovních i průmyslových objektech. Po domluvě realizuje veškeré elektromontáže a elektroinstalační práce, o které se postará tým zkušených kvalifikovaných pracovníků. Zajistí realizaci kompletní elektroinstalace, ale také elektromontáže jednotlivých elektrických prvků a elektrických zařízení. Při práci využívá jen kvalitní materiály od osvědčených dodavatelů, které zajistí mnohaletý provoz bez jakýchkoliv problémů.

Veškeré realizace předem se zákazníkem konzultuje a při sestavení nabídky vychází také z jeho finančních možností. Stálí i noví klienti si vychvalují především ochotu při řešení všech požadavků a také rychlost v komunikaci. Firma provádí elektroinstalace dle platných norem a disponuje také certifikáty. Na některé práce proto poskytuje i 20letou záruku.

Nepřetržitá pohotovost 24 hodin 7 dní v týdnu

Společnost ELV-INSTAL Hodonín pod vedením Jana Válka je pro své klienty k dispozici za jakékoliv situace. K dispozici je non-stop 24 hodin 7 dní v týdnu. Díky tomu je spolehlivým partnerem také pro malé i velké firmy v Jihomoravském kraji, pro které je okamžité řešení technické závady či výpadků zásadní. Firma se postará o realizaci elektroinstalací, hromosvodů, zabezpečovacích systémů i podlahového vytápění. V případě vzniklých problémů řeší situaci okamžitě bez prodlevy