Služby ELV-INSTAL

Společnost ELV-INSTAL se zaměřuje na provádění veškerých elektroinstalací a elektromontáží dle přání a požadavků klienta. Po úvodní konzultaci s klientem představí doporučované řešení a také cenovou kalkulaci. Vždy vychází z finančních možností klienta a snaží se mu vyjít vstříc. Mezi oblast prováděných prací patří zejména realizace podlahového vytápění, montáže zabezpečovacích systémů a realizace hromosvodů a jejich revizí.

Podlahové vytápění s 20letou zárukou

Firma Jana Válka se sídlem v Hodoníně se specializuje na realizace moderního podlahového vytápění. Využívá při tom kvalitní instalační materiály, které zaručují vynikající efektivitu, a tedy i úsporný provoz. Za kvalitou svých prací si stojí, proto na nové podlahové vytápění poskytuje záruku 20 let. Zkušení pracovníci se postarají o provedení všech prací, od návrhu přes položení a zapojení materiálu i zařízení po finální úpravy. V případě jakýchkoliv problémů je vám firma k dispozici non-stop.

Zabezpečovací systémy pro ochranu vašich objektů

Další oblastí činností firmy jsou zabezpečovací a protipožární zařízení. Společnost se neustále rozvíjí a vzdělává, proto vám nainstaluje vždy nejnovější bezpečností systémy, které odpovídají náročným požadavkům. Firma se postará o montáž a zprovoznění zabezpečovacích a protipožárních systémů jak pro rodinné a bytové domy, tak velké průmyslové objekty.

Navrhne nejvhodnější řešení a nainstaluje alarmy, kamerové systémy a další bezpečností prvky, které ochrání váš objekt před vniknutím nežádoucích osob. Naistaluje také detektory kouře a další elektronické protipožární prvky, které jsou důležité pro zajištění adekvátního zabezpečení osob a majetku.

Realizace a revize hromosvodů

Firma ELV-INSTAL Hodonín se specializuje také na návrhy, opravy, montáže a revize hromosvodů. Hromosvody jsou důležitým bezpečnostním prvkem každé stavby a jejich správná realizace podle přísných norem je velmi důležitá. Obraťte se na odborníky a veškeré elektroinstalace a elektromontáže nechte na nich. Firma působí v rámci celé jižní Moravy a ráda nabídne své služby i vám.