Intrum Czech, s.r.o. je firma, která se zabývá odkupem pohledávek, mezinárodním vymáháním pohledávek a disponují centrem nadnárodních pohledávek. Spravují pohledávky nejen pro bankovní klienty, ale i pro další průmyslové sektory a menší firmy.
Intrum Czech, s.r.o. je firma, která se odkupem pohledávek, mezinárodním vymáháním pohledávek a také disponují centrem nadnárodních pohledávek. Spravují pohledávky nejen pro bankovní klienty, ale i pro další průmyslové sektory a menší firmy.
SMĚNÁRNA PALÁC s.r.o. z Olomouce je na trhu více jak 25 let a zaměřuje se na směnu peněz. Můžete si vyjednat lepší kurz, tím pádem Vám šetří Vaše finance. Směnárna je taky specialista na VIP kurzy. Na webu naleznete veškeré informace.
M & B směnárna, s.r.o. z Jihlavy se zaměřuje na nákup a prodej valut a dálničních známek s možností individuálních, smluvních kurzů a využití VIP karet.
Eurocambio s.r.o. je směnárna z Ústí nad Labem, která provozuje a nabízí výměny valut bez poplatků a prodej tabáku. Na webu naleznete podrobné informace a kontakty.