Gabriel a Pangrác Domažlice - revize elektro a revize hromosvodů

Revize elektro a revize hromosvodů má především zajistit bezpečí lidí při každodenním životě a práci, v druhé řadě má také za cíl chránit majetek před škodou. Odborné provedení revizí zajistí firma Gabriel a Pangrác z města Domažlice, kromě toho společnost nabízí také další elektroinstalační práce a údržbu.

Revize elektro a revize hromosvodů

Revize elektro a revize hromosvodů jsou vyžadovány na pracovištích i při pronajímání bytových a nebytových prostor. Povinnost revize vyplývá ze Zákoníku práce. Revize elektro zahrnuje elektrická zařízení, spotřebiče a elektrické ruční nářadí. Kdy je nutné revizi provést? Každý materiál i přístroj se opotřebovává a z toho důvodu jsou revize vyžadovány pravidelně, dle norem v individuálních časových lhůtách, které se liší dle typu spotřebiče a způsobu užívání. Společnost Gabriel a Pangrác se o revize elektro i revize hromosvodů postará. Obracet se na ni mohou zákazníci nejen z města Domažlice, ale také z blízkého okolí.

Rozvaděče a elektroinstalační práce

Společnost Gabriel a Pangrác kromě revize hromosvodů a elektro nabízí také výrobu rozvaděčů a elektroinstalační práce. Rozvaděče zaměstnanci firmy vyrobí dle vašich požadavků a dodají vám je i s kompletní dokumentací. Rozvaděče jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených komponentů od renomovaných výrobců. Společnost realizuje silnoproudé i slaboproudé rozvody v soukromých i pracovních a průmyslových prostorách.

Montáž hromosvodů a elektrospotřebičů

V neposlední řadě pracovníci společnosti Gabriel a Pangrác provádí také montáže elektrických spotřebičů a hromosvodů v rodinných i činžovních domech. Mimo pravidelné revize hromosvodů se na ně také můžete obrátit, budete-li chtít hromosvod opravit, vyměnit nebo vyčistit. Stejně tak vám firma své služby nabízí v případě běžných oprav a údržby elektroinstalace. Společnost Gabriel a Pangrác zaměstnává kvalifikované pracovníky s letitými zkušenostmi, využívá prověřených materiálů a vždy se snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi. 

Agila Plus s.r.o.: elektroinstalační práce a revize elektrických rozvodů, Praha a okolí

Růžová 253, 252 45 Dolní Břežany - Zálepy
+420 774 302 011
Rekonstruujete byt nebo potřebujete zařídit elektroinstalace v domě v Praze a okolí? Obraťte se na firmu Agila Plus s.r.o., která se specializuje na veškeré elektroinstalační práce, revize i údržbu. Společnost působí na trhu přes 25 let a za tuto dobu realizovala již desítky velkých komplexních rekonstrukcí elektroinstalací bytových domů a stovky drobnějších akcí.  Kompletní výměna stoupacích vedení Hlavní pracovní náplní firmy je výměna elektrických stoupacích vedení. V panelácích a cihlových činžovních domech často stoupací rozvody již nevyhovují zvýšeným požadavkům na odběr energie a často jsou zhotoveny ze starých hliníkových kabelů. Firma Agila Plus s.r.o. zajistí výměnu páteřní elektroinstalace, přívodů do bytů i kompletní rekonstrukce elektrických rozvodů v bytech. Cílem práce je zvýšení spolehlivosti a bezpečnosti provozu elektrických rozvodů v domech s minimálními bouracími a zednickými pracemi. V bytových domech firma podle potřeby nainstaluje nové elektrické rozvaděče, zajistí rekonstrukci osvětlení domu pomocí úsporných LED svítidel s pohybovými čidly, provede výměnu systémů domovních telefonů, přístupových systémů na čipy, elektrických samozamykacích zámků a dalších silnoproudých i slaboproudých částí infrastruktury domu. Podle potřeby realizuje i protipožární zabezpečení nově rekonstruovaných rozvodů. Návrh a realizace rozvodů a elektroinstalace Moderní elektrické spotřebiče jsou náročné na spotřebu elektrické energie a zatěžují elektroinstalace v bytových i rodinných domech i kancelářích. Společnost Agila Plus s.r.o. provádí veškeré elektroinstalační práce i rekonstrukce rozvodů podle zpracovaných projektů pro výměnu elektroinstalace, ale i bez nich, a tím ušetřit náklady zákazníkům.  Odborné konzultace a elektrické revize rozvodů i strojů a přístrojů Agila Plus s.r.o. je vám k dispozici při jakémkoliv problému s elektroinstalacemi nebo elektrickým vedením, pomůže i při stavbě zcela nových rozvodů na míru. Pro větší bezpečnost domu navrhuje firma také zabezpečení objektů před zloději nebo montáž hlásičů požáru. Zkušení revizní technici dokážou odhalit existující i skryté závady na elektroinstalaci a navrhnout řešení pro jejich odstranění.
Stavíte dům nebo vás čeká rekonstrukce bytu a potřebujete kvalitní a profesionální elektroinstalace a elektromontáže ve městě Bystřice (okr. Frýdek-Místek) či okolí? Pak se neváhejte obrátit na firmu Babilon elektromontáže s.r.o., která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti elektromontáží a elektroinstalací. To ale není vše, s čím vám firma pomůže. V nabídce služeb je také oprava různých elektrických zařízení v celém okrese Frýdek-Místek. Spolehlivé elektromontáže pro soukromé osoby i obce Máte problémy s veřejným osvětlením ve své obci nebo městě? Potřebujete někoho, kdo vám bezpečně a spolehlivě provede elektromontáže bytu i domu? Pracovníci firmy si poradí naprosto se vším, co budete v této oblasti potřebovat. Zajistí: montáže hromosvodů, montáže elektrických zařízení, průmyslové elektromontáže, strukturovanou kabeláž, montáže videotelefonů. Spolehliví pracovníci provedou na přání také revizi a jakékoliv opravy. V případě nejasností vám bude poskytnuta také profesionální konzultace, abyste se mohli sami dobře rozhodnout. Elektroinstalace bez starostí snadno a rychle Společnost nabízí kompletní elektroinstalatérské práce, kam patří především: Silnoproudé rozvody: rodinné domy, byty, kanceláře, obchody,… Slaboproudé rozvody: telefonní, televizní a datové rozvody, alarmy,… Firma disponuje veškerou potřebnou technikou, vlastní dopravou a širokou škálou spolupracujících firem a řemeslníků, jakými jsou zedníci, topenáři nebo instalatéři. Pracovníci používají pouze kvalitní materiál, prioritou je spokojený zákazník a perfektně odvedená práce. Opravy elektrických zařízení Firma se postará také o veškeré opravy elektrických zařízení, se kterými si sami nevíte rady. Mezi nabízené služby patří taktéž oprava zabezpečovacích systémů kdykoliv se vyskytne nějaký problém a komplikace. Společnost sídlí v Bystřici, k dispozici je ale všem po celém okr. Frýdek-Místek.
Hledáte v okrese Rakovník zkušeného elektrikáře, který se postará o realizaci nové elektroinstalace, provede výměnu starých rozvodů či montáže přípojek? Jaroslav Koc sídlí v obci Václavky a již řadu let se specializuje na provádění kompletních elektroinstalačních prací dle požadavků zákazníka. Provádí opravy i montáže elektroinstalací v rodinných domech, bytech, ale i komerčních objektech. K dispozici má i vysokozdvižnou plošinu MP-13, díky které je schopen zajistit práce ve výškách. Elektroinstalační práce v domech i bytech Jaroslav Koc se zaměřuje především na elektroinstalační práce v domech, bytech a komerčních objektech. Postará se o kompletní rekonstrukci a opravu elektroinstalací, stejně tak provede i dílčí elektroinstalační práce. Zajistí výměnu a opravu osvětlení, vypínačů a zásuvek, postará se také i instalaci nových elektrických rozvodů. V případě potřeby provede i montáž rozvaděčů a elektroinstalačních krabic včetně zapravení. Má zkušenosti i s realizací slaboproudých rozvodů, od telefonních linek přes televizní a datové rozvody až po montáž zabezpečovacích systémů. Důraz na férové jednání a profesionální přístup Elektroinstalační práce pana Jaroslava Koce jsou vyhledávané po celém okresu Rakovník kvůli odbornosti, ale také kvůli férovému jednání. Před zahájením veškerých prací se se svými zákazníky poradí o rozsahu prováděných služeb a doporučí jim nejvhodnější řešení. Kromě samotných prací pomůže i s výběrem elektroinstalačního materiálu a elektrických zařízení tak, aby splňovaly přísné normou stanovené požadavky a budoucím uživatelům přinesly maximální komfort. Jaroslav Koc vychází vstříc i netradičním náročným požadavkům a ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Zaměřuje se také na odborné revize elektrických zařízení. Práce s vysokozdvižnou plošinou Potřebujete-li provést opravy pouličního osvětlení a jiné práce ve výškách, obraťte se na řemeslníka Jaroslava Koce. K dispozici má vysokozdvižnou plošinu MP-13, díky které je schopen provést opravy a montáže ve výškách.

ELV-INSTAL: kompletní elektroinstalace a montáže na jižní Moravě

Erbenova 2904/6, 695 01 Hodonín
+420 721 403 132
Elektroinstalace a elektromontáže jižní Morava Společnost ELV-INSTAL pod vedením Jana Válka se specializuje na provádění elektroinstalací a elektromontáží. Služby poskytuje jak koncovým klientům, tak malým i velkým firmám. Firma sídlí v Hodoníně, elektroinstalace však zajišťuje klientům z celé jižní Moravy. Realizuje rozvody elektřiny, montáže hromosvodů i zabezpečovacích systémů.

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Dobrý den, Emilie. Podle Feng Shui je vhodné umístit kompostér do oblasti zvané Gen, což odpovídá sektorům sev...

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Prosím o radu, kam umístit v zahradě podle Feng Shui (bagua) kompostér. Předem děkuji.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...