Jaroslav Koc: elektroinstalace a elektroinstalační práce, okr. Rakovník

Hledáte v okrese Rakovník zkušeného elektrikáře, který se postará o realizaci nové elektroinstalace, provede výměnu starých rozvodů či montáže přípojek? Jaroslav Koc sídlí v obci Václavky a již řadu let se specializuje na provádění kompletních elektroinstalačních prací dle požadavků zákazníka. Provádí opravy i montáže elektroinstalací v rodinných domech, bytech, ale i komerčních objektech. K dispozici má i vysokozdvižnou plošinu MP-13, díky které je schopen zajistit práce ve výškách.

Elektroinstalační práce v domech i bytech

Jaroslav Koc se zaměřuje především na elektroinstalační práce v domech, bytech a komerčních objektech. Postará se o kompletní rekonstrukci a opravu elektroinstalací, stejně tak provede i dílčí elektroinstalační práce. Zajistí výměnu a opravu osvětlení, vypínačů a zásuvek, postará se také i instalaci nových elektrických rozvodů. V případě potřeby provede i montáž rozvaděčů a elektroinstalačních krabic včetně zapravení. Má zkušenosti i s realizací slaboproudých rozvodů, od telefonních linek přes televizní a datové rozvody až po montáž zabezpečovacích systémů.

Důraz na férové jednání a profesionální přístup

Elektroinstalační práce pana Jaroslava Koce jsou vyhledávané po celém okresu Rakovník kvůli odbornosti, ale také kvůli férovému jednání. Před zahájením veškerých prací se se svými zákazníky poradí o rozsahu prováděných služeb a doporučí jim nejvhodnější řešení. Kromě samotných prací pomůže i s výběrem elektroinstalačního materiálu a elektrických zařízení tak, aby splňovaly přísné normou stanovené požadavky a budoucím uživatelům přinesly maximální komfort. Jaroslav Koc vychází vstříc i netradičním náročným požadavkům a ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Zaměřuje se také na odborné revize elektrických zařízení.

Práce s vysokozdvižnou plošinou

Potřebujete-li provést opravy pouličního osvětlení a jiné práce ve výškách, obraťte se na řemeslníka Jaroslava Koce. K dispozici má vysokozdvižnou plošinu MP-13, díky které je schopen provést opravy a montáže ve výškách.

Revize elektro a revize hromosvodů má především zajistit bezpečí lidí při každodenním životě a práci, v druhé řadě má také za cíl chránit majetek před škodou. Odborné provedení revizí zajistí firma Gabriel a Pangrác z města Domažlice, kromě toho společnost nabízí také další elektroinstalační práce a údržbu. Revize elektro a revize hromosvodů Revize elektro a revize hromosvodů jsou vyžadovány na pracovištích i při pronajímání bytových a nebytových prostor. Povinnost revize vyplývá ze Zákoníku práce. Revize elektro zahrnuje elektrická zařízení, spotřebiče a elektrické ruční nářadí. Kdy je nutné revizi provést? Každý materiál i přístroj se opotřebovává a z toho důvodu jsou revize vyžadovány pravidelně, dle norem v individuálních časových lhůtách, které se liší dle typu spotřebiče a způsobu užívání. Společnost Gabriel a Pangrác se o revize elektro i revize hromosvodů postará. Obracet se na ni mohou zákazníci nejen z města Domažlice, ale také z blízkého okolí. Rozvaděče a elektroinstalační práce Společnost Gabriel a Pangrác kromě revize hromosvodů a elektro nabízí také výrobu rozvaděčů a elektroinstalační práce. Rozvaděče zaměstnanci firmy vyrobí dle vašich požadavků a dodají vám je i s kompletní dokumentací. Rozvaděče jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených komponentů od renomovaných výrobců. Společnost realizuje silnoproudé i slaboproudé rozvody v soukromých i pracovních a průmyslových prostorách. Montáž hromosvodů a elektrospotřebičů V neposlední řadě pracovníci společnosti Gabriel a Pangrác provádí také montáže elektrických spotřebičů a hromosvodů v rodinných i činžovních domech. Mimo pravidelné revize hromosvodů se na ně také můžete obrátit, budete-li chtít hromosvod opravit, vyměnit nebo vyčistit. Stejně tak vám firma své služby nabízí v případě běžných oprav a údržby elektroinstalace. Společnost Gabriel a Pangrác zaměstnává kvalifikované pracovníky s letitými zkušenostmi, využívá prověřených materiálů a vždy se snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi. 

Agila Plus s.r.o.: elektroinstalační práce a revize elektrických rozvodů, Praha a okolí

Růžová 253, 252 45 Dolní Břežany - Zálepy
+420 774 302 011
Rekonstruujete byt nebo potřebujete zařídit elektroinstalace v domě v Praze a okolí? Obraťte se na firmu Agila Plus s.r.o., která se specializuje na veškeré elektroinstalační práce, revize i údržbu. Společnost působí na trhu přes 25 let a za tuto dobu realizovala již desítky velkých komplexních rekonstrukcí elektroinstalací bytových domů a stovky drobnějších akcí.  Kompletní výměna stoupacích vedení Hlavní pracovní náplní firmy je výměna elektrických stoupacích vedení. V panelácích a cihlových činžovních domech často stoupací rozvody již nevyhovují zvýšeným požadavkům na odběr energie a často jsou zhotoveny ze starých hliníkových kabelů. Firma Agila Plus s.r.o. zajistí výměnu páteřní elektroinstalace, přívodů do bytů i kompletní rekonstrukce elektrických rozvodů v bytech. Cílem práce je zvýšení spolehlivosti a bezpečnosti provozu elektrických rozvodů v domech s minimálními bouracími a zednickými pracemi. V bytových domech firma podle potřeby nainstaluje nové elektrické rozvaděče, zajistí rekonstrukci osvětlení domu pomocí úsporných LED svítidel s pohybovými čidly, provede výměnu systémů domovních telefonů, přístupových systémů na čipy, elektrických samozamykacích zámků a dalších silnoproudých i slaboproudých částí infrastruktury domu. Podle potřeby realizuje i protipožární zabezpečení nově rekonstruovaných rozvodů. Návrh a realizace rozvodů a elektroinstalace Moderní elektrické spotřebiče jsou náročné na spotřebu elektrické energie a zatěžují elektroinstalace v bytových i rodinných domech i kancelářích. Společnost Agila Plus s.r.o. provádí veškeré elektroinstalační práce i rekonstrukce rozvodů podle zpracovaných projektů pro výměnu elektroinstalace, ale i bez nich, a tím ušetřit náklady zákazníkům.  Odborné konzultace a elektrické revize rozvodů i strojů a přístrojů Agila Plus s.r.o. je vám k dispozici při jakémkoliv problému s elektroinstalacemi nebo elektrickým vedením, pomůže i při stavbě zcela nových rozvodů na míru. Pro větší bezpečnost domu navrhuje firma také zabezpečení objektů před zloději nebo montáž hlásičů požáru. Zkušení revizní technici dokážou odhalit existující i skryté závady na elektroinstalaci a navrhnout řešení pro jejich odstranění.
Stavíte dům nebo vás čeká rekonstrukce bytu a potřebujete kvalitní a profesionální elektroinstalace a elektromontáže ve městě Bystřice (okr. Frýdek-Místek) či okolí? Pak se neváhejte obrátit na firmu Babilon elektromontáže s.r.o., která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti elektromontáží a elektroinstalací. To ale není vše, s čím vám firma pomůže. V nabídce služeb je také oprava různých elektrických zařízení v celém okrese Frýdek-Místek. Spolehlivé elektromontáže pro soukromé osoby i obce Máte problémy s veřejným osvětlením ve své obci nebo městě? Potřebujete někoho, kdo vám bezpečně a spolehlivě provede elektromontáže bytu i domu? Pracovníci firmy si poradí naprosto se vším, co budete v této oblasti potřebovat. Zajistí: montáže hromosvodů, montáže elektrických zařízení, průmyslové elektromontáže, strukturovanou kabeláž, montáže videotelefonů. Spolehliví pracovníci provedou na přání také revizi a jakékoliv opravy. V případě nejasností vám bude poskytnuta také profesionální konzultace, abyste se mohli sami dobře rozhodnout. Elektroinstalace bez starostí snadno a rychle Společnost nabízí kompletní elektroinstalatérské práce, kam patří především: Silnoproudé rozvody: rodinné domy, byty, kanceláře, obchody,… Slaboproudé rozvody: telefonní, televizní a datové rozvody, alarmy,… Firma disponuje veškerou potřebnou technikou, vlastní dopravou a širokou škálou spolupracujících firem a řemeslníků, jakými jsou zedníci, topenáři nebo instalatéři. Pracovníci používají pouze kvalitní materiál, prioritou je spokojený zákazník a perfektně odvedená práce. Opravy elektrických zařízení Firma se postará také o veškeré opravy elektrických zařízení, se kterými si sami nevíte rady. Mezi nabízené služby patří taktéž oprava zabezpečovacích systémů kdykoliv se vyskytne nějaký problém a komplikace. Společnost sídlí v Bystřici, k dispozici je ale všem po celém okr. Frýdek-Místek.

ELV-INSTAL: kompletní elektroinstalace a montáže na jižní Moravě

Erbenova 2904/6, 695 01 Hodonín
+420 721 403 132
Elektroinstalace a elektromontáže jižní Morava Společnost ELV-INSTAL pod vedením Jana Válka se specializuje na provádění elektroinstalací a elektromontáží. Služby poskytuje jak koncovým klientům, tak malým i velkým firmám. Firma sídlí v Hodoníně, elektroinstalace však zajišťuje klientům z celé jižní Moravy. Realizuje rozvody elektřiny, montáže hromosvodů i zabezpečovacích systémů.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...