Potřebujete vyrobit ocelové konstrukce, vrata, brány či jiné kovové prvky? Obraťte se na zámečnictví Petra Molcara nedaleko Plzně. Firma disponuje kvalitním technologickým vybavením, díky kterému je schopna provést precizní obrábění, svařování i montáže přesně podle přání a požadavků zákazníka. Nachází se v obci Všeruby a své služby poskytuje pro město Plzeň a okolí do 30 km. Služby nabízí jak koncovým zákazníkům, tak firmám. Zámečnictví zajišťuje malosériovou zakázkovou výrobu i rozsáhlejší práce podle domluvy s klientem.

Svařování i profesionální kovovýroba

Firma Patra Molcara má k dispozici různé svařovací nástroje, je tak schopna zajistit svařování oceli, ale také hliníku, nerezu a dalších materiálů. Svařování provádí zkušení svářeči s absolvovanými svářečskými kurzy. Sváry jsou pevné a odolávají i nadměrnému zatížení. Kovovýroba je jednou z hlavních činností firmy. Ať už potřebujete vyrobit vrata, brány, schody či jiné kovové prvky pro váš dům či firmu, Petr Molcar je vám k dispozici.

Ocelové konstrukce – návrh i výroba

Společnost s působností pro Plzeň a okolí se specializuje zejména na ocelové konstrukce. Provede jejich montáž i případnou demontáž. Postará se o návrh i výrobu. Obraťte se na zámečnictví se svými představami a požadavky. Přineste s sebou nákres a potřebné rozměry, ocelové konstrukce různého typu vám budou vyrobeny v krátkém časovém horizontu.

Výroba komponentů pro různé oblasti strojírenství

Zámečnictví se zaměřuje také na výrobu komponentů pro firmy, které působí v různých oblastech strojírenství. Zajišťuje výrobu komponentů pro skladovací technologie i zemědělskou a automobilovou výrobu. Při svařování, obrábění a jiném opracování kovů v zámečnictví využívají nejrůznější technologie a postupy, pracují přitom s mnoha materiály. Během svého mnohaletého působení na trhu zpracovali řadu složitých zakázek a rádi splní náročná přání i vám.