Ocelové konstrukce

Zámečnictví v obci Všeruby se specializuje na výrobu ocelových konstrukcí. Má bohaté zkušenosti s návrhem a výrobou konstrukcí, které jsou určené pro využití v rodinných domech, stejně tak i v různých odvětvích průmyslu. Petr Molcar využívá při práci kvalitní materiály a technologické postupy, které zajišťují odolnost a dlouhodobou životnost ocelové konstrukce.

Kovovýroba a návrh ocelových konstrukcí na míru

Potřebujete vyrobit kovové schody, rámy, brány, vrata či lešení? Petr Molcar zajistí výrobu ocelové konstrukce přesně podle zadaných parametrů. Přineste nákres a požadované rozměry. V krátkém čase vám zámečnictví konstrukci vyrobí. Používá kvalitní ocel, která je připravena pro maximální zátěž. Firma se věnuje profesionálnímu svařování, využívá přitom různé technologické postupy. V případě potřeby se postará také o svařování hliníku či nerezu.

Odborná konzultace a poradenství

Potřebujete zajistit výrobu ocelové konstrukce, s návrhem si ale nedokážete poradit sami? Obraťte se na zámečnictví, které vám kromě návrhu zajistí i odbornou konzultaci a poradenství. Poradí při výběru vhodného materiálu, tvaru ocelové konstrukce, tloušťky trubek či profilů a podobně. Firma má s kovovýrobou bohaté zkušenosti a znalosti i know-how svým klientům ráda předá.

Ocelové konstrukce – montáž i demontáž

Po provedení výroby ocelové konstrukce se zkušení řemeslníci postarají také o její montáž. Přijedou na požadované místo až do vzdálenosti 30 km od města Plzeň a konstrukci odborně namontují. V případě potřeby provedou i demontáž starých zařízení a kovových prvků. Cílem firmy je provést veškeré práce rychle, precizně a za odpovídající cenu. Společnost spolupracuje s řadou klientů z řad firem i koncových zákazníků.

Ať už potřebujete zajistit jednorázovou výrobu ocelové konstrukce, nebo máte zájem o dlouhodobou spolupráci, zámečnictví pana Molcara vám podá pomocnou ruku.