Lázeňský hotel Pyramida: ubytování a léčebné pobyty, Františkovy Lázně

Františkovy Lázně patří mezi vyhlášené lázeňské město, které nabízí nespočet příležitostí k fyzickému i duševnímu odpočinku. Jedním z moderních lázeňských a ubytovacích zařízení je čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Pyramida. Nabízí nejen komfortní ubytování, ale také wellnessové a lázeňské pobyty pro aktivní odpočinek i relaxaci. Hotel nabízí i prostory pro firemní a společenské akce. Součástí hotelového komplexu je moderně zařízená restaurace.

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních

Navštivte lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních a užijte si jeden z mnoha nabízených wellness a lázeňských pobytů. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči, wellness služby, zaměřuje se na léčbu bolesti zad (MTT). Pro své klienty si hotel připravil řadu výhodných balíčků, které jsou uzpůsobené pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

Komfortní ubytování v pokojích i apartmánech

Čtyřhvězdičkový hotel Pyramida nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích i apartmánech, které jsou umístěny v hlavní budově hotelu a v dependanci. Ta je vzdálená přibližně 20 metrů od hlavní budovy. Hotelový komplex se nachází v klidně části lesoparku, jehož součástí je i hotelová obora. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, Wi-Fi bezdrátovým připojením k internetu, minibarem a sejfem. Součástí některých pokojů je i balkon.

Restaurace a prostor pro firemní akce

Nedílnou součástí hotelového komplexu Pyramida je luxusní restaurace, jejíž základem je široká nabídka kvalitních a čerstvých pokrmů české i mezinárodní kuchyně. O přípravu chutných pokrmů se stará tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře Martina Bryxe. Hotel nabízí možnost ubytování se snídání, polopenzí i plnou penzí. Pro své hosty restaurace připravuje i luxusní degustační menu či akce na míru.

Hotel Pyramida je vhodný pro pořádání svateb, oslav, ale také společenských a firemních akcí. K dispozici je i seminární salonek s technickým vybavením. Pro stále obchodní klienty pak nabízí lázeňský hotel i VIP klub přinášející řadu výhod včetně výměny nasbíraných bodů za bezplatné lázeňské pobyty.

Péče Těně: domov pro seniory a hendikepované

Těně 76, 338 45 Strašice
+420604846424
Domov Péče Těně poskytuje pečovatelskou služby seniorům a zdravotně postiženým. Středisko v Těních nedaleko Rokycan nabízí dlouhodobé ubytování i krátké odlehčovací pobyty s rodinnou atmosférou a péčí proškoleného personálu. Nepřetržitá péče je určená lidem v důchodovém věku, handicapovaným nebo lidem trpící Alzheimerovou chorobou. Dlouhodobé ubytování nebo odlehčovací pobyty Kvalifikovaný personál složený ze zdravotních sester a pečovatelek poskytuje nepřetržitou ošetřovatelskou, sociální a zdravotní péči seniorům i handicapovaným. Každému klientovi je věnovaná intenzivní péče založená na individuálním přístupu. Zaměstnanci se snaží co nejdéle a nejlépe zlepšit kvalitu života klientů, vycházet vstříc jejich požadavkům i zvyklostem. Odlehčovací služby jsou určené klientům, o které pečuje primárně rodina v domácí péči. Domov Péče Těně nabízí odlehčení pro stálé pečovatele pro dobu jejich nepřítomnosti či odpočinku. Klientům je ve středisku dopřáno vše, co potřebují k lepšímu zdravotnímu stavu i psychické pohodě. Pečovatelské služby pro seniory a zdravotně postižené Domov Péče Těně se nachází v klidné obci obklopené krásnou přírodou na okraji brdských lesů. Pokud to zdravotní stav klientů dovolí, mohou trávit pobyt aktivně procházkami po okolí nebo cvičením a rukodělnými pracemi ve skupině. Domov pro seniory a handicapované organizuje pro své klienty pravidelné kulturní a společenské akce, pestré aktivity i procedury zlepšující zdravotní stav klientů. Nepřetržitá zdravotní, sociální i pečovatelská péče Personál se stará o maximální napodobení domácího prostředí. V případě potřeby nabízí asistenci při běžných činnostech, zprostředkovává kontakt s rodinami a zajišťuje další služby. Personál nabízí ve všední dny docházkovou pečovatelskou službu nebo nepřetržitou péči přímo v domově Péče Těně. Ubytování rodinného typu pro 45 osob je uzpůsobené i pro bezbariérový pobyt. Pro klienty je zajištěná pestrá domácí strava. Domov pro seniory a handicapované Péče Těně sídlí v nově zrekonstruované budově bývalé školy. Odlehčovací pobyty
Nově otevřená Villa Memories ve Fryštáku je určená všem, kteří chtějí prožít nezapomenutelné chvíle v krásné oblasti Hostýnských vrchů. Poskytuje luxusní ubytování ve stylově vybavených pokojích ve vile s nadstandardním vybavením. Každý pokoj má unikátní atmosféru a poskytne maximální komfort včetně nejmodernějšího vybavení včetně iPadu, satelitního televizoru či plně vybaveného minibaru. Villa Memories je oblíbeným místem rodinných dovolených, ale také soukromých či firemních akcí. Nadstandardně vybavené pokoje v osobitém stylu Villa Memories ve Fryštáku je zařízena tak, aby z každého pokoje vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do jiného světa. Každý pokoj má svůj příběh a je jen na vás, pro jaký se rozhodne. Pokoje jsou moderně vybaveny, jsou prostorné a zařízené v neokoloniálním stylu. Kromě nového luxusního nábytku budete mít k dispozici i moderní technologie. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení či satelitní televizor, hosté však mohou využít také iPady. V pokojích se nachází trezor a vybavený minibar. Luxusní ubytování je vhodné pro ty, kteří si chtějí vychutnat dokonalou relaxaci, sportovní aktivity či krásné prostředí Hostýnských vrchů. V přízemí vily je k dispozici kuchyň, jídelna a velký obývací pokoj s kapacitou pro 16 osob, který slouží jako společenská místnost. Villa Memories zajistí kromě luxusního ubytování i možnost cateringu. Hosté si vyberou z několika pokrmů teplé i studené kuchyně. V okolí se nachází také řada restaurací, do kterých je zajištěn bezplatný odvoz. Wellness a soukromé spa pro každého hosta Součástí luxusního ubytování ve Ville Memories je možnost využití wellness služeb a soukromé spa. Odpočiňte si ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami. Vychutnejte si svůj oblíbený drink a sledujte při tom televizi. Personál pro vás také rád připraví speciální koupele, odpočinout si můžete i v bylinkové sauně. Součástí wellness služeb je i pestrá nabídka masáží prováděných certifikovanou masérkou. Balíčky luxusního ubytování Prožijte nezapomenutelné dny v luxusní vile ve Fryštáku a využijte některý z nabízených balíčků. Villa Memories je boutique resort přizpůsobený pro vybranou klientelu. Pro příznivce golfu je určen balíček Luxury Golf Days, který zahrnuje vstup a odvoz na golfové hřiště. Balíček Luxury Wine Days je přizpůsoben pro milovníky vína a zahrnuje řízené degustace s profesionální degustátorkou. Příznivci zdravého životního stylu ocení balíček Luxury DetoxMe Days, jehož součástí jsou i lekce jógy, zdravá all inclusice strava či sestavení individuálního jídelníčku.

Domov se zvláštním režimem Terezín: pobytové zařízení poskytující sociální služby

Náměstí Čs. armády 84, 411 55 Terezín
+420 778 424 202
Domov se zvláštním režimem Terezín se nachází v nejstarší budově ve městě postavené v roce 1780. Leží ve středu města přibližně 3 km od měst Litoměřice a Bohušovice nad Ohří, ve kterých se nachází železniční stanice. Odtud můžete do Terezína pokračovat autobusovou dopravou. Domov Terezín je pobytové zařízení poskytující sociální služby, ve kterém mají klienti možnost volného pohybu po zařízení i mimo něj. Cílová skupina Domova Terezín Posláním Domova se zvláštním režimem Terezín je zajistit bydlení klientům, kteří se dostali do nepříznivé životní situace a vyžadují pravidelnou pomoc jiné osoby. Služby jsou určeny dospělým osobám od 19 let včetně. Přednost pro přijetí do zařízení mají osoby s trvalým pobytem v Praze. Cílovou skupinou Domova Terezín jsou zejména osoby s chronickým dušením onemocněním, kombinovaným postižením nebo závislostí na návykových látkách. Služby nejsou poskytovány osobám s diagnózou mentálního postižení. Ubytování pro jednotlivce i páry Klienti Domova Terezín jsou ubytováni v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. V případě zájmu může klient bydlet i mimo zařízení a využívat sociálních služeb. Domov nabízí ubytování i manželským nebo partnerským dvojicím. Pokoje jsou uzamykatelné a po dohodě mohou být vybaveny vlastním nábytkem či zařízením. Díky dobré lokalitě v centru města mohou klienti navštěvovat okolní obchody nebo služby. Zařízení respektuje zvyklosti svých klientů a umožňuje jim takový způsob života, který jim poskytne podporu v oblastech, ve kterých ji klient nejvíce potřebuje a chce přijímat. Zařízení usiluje o pozitivní změnu v životním stylu, aby nedocházelo k vyloučení ze společnosti. Součástí péče o klienty je celodenní stravování. Sociální služby a lékařská péče Nedílnou součástí činnosti Domova se zvláštním režimem Terezín jsou sociální služby. V zařízení se nachází 6 oddělení, která jsou rozdělena dle diagnóz a fyzických schopností. Tým zkušených sociálních pracovníků zajišťuje poskytování sociálních služeb v rozsahu potřeb klientů. Zdravotní péči ubytovaným zajišťuje zařízení formou zvláštní ambulatní péče na náklady zdravotního pojištění. Do zařízení pravidelně dochází interní lékař, psycholog, psychiatr, kožní lékař i rehabilitační lékař.

Domov Na Zátiší Rakovník: poskytovatel sociálních služeb

Frant. Diepolta 1787, 269 01 Rakovník
+420 602 692 696
Domov Na Zátiší Rakovník poskytuje sociální služby seniorům ve věku od 60 let, kteří jsou z důvodu svého věku nebo zdravotního stavu závislí na pomoci jiné osoby. Posláním Domova je zajištění aktivního a důstojného stáří, a to při respektování individuálních potřeb všech uživatelů. Domov Na Zátiší Rakovník poskytuje celodenní ubytování, stravování i sociální služby. Zařízení je určené primárně klientům ze Středočeského kraje. Ubytovací služby a stravování Domov Na Zátiší v Rakovníku disponuje celkovou ubytovací kapacitou 88 lůžek. Uživatelům poskytuje ubytování na 5 třílůžkových, 14 dvoulůžkových a 45 jednolůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny polohovací postelí, signalizačním zařízením, skříní, policí, křeslem, televizorem a nočním stolkem. Všechny pokoje kromě třílůžkových jsou navíc vybaveny i psacím stolem a židlí. Klienti si mohou po předchozí dohodě vybavit pokoje i vlastním drobným nábytkem. Uživatelé mají k dispozici společné prostory, jídelny, venkovní terasu a zahradu. Domov Na Zátiší poskytuje uživatelům celodenní stravování, a to v souladu se zásadami správné výživy. Stravování je zajišťováno externě na základě smluvního vztahu se školní jídelnou Střední zemědělské školy Rakovník. Celodenní stravování zahrnuje tři hlavní jídla (snídani, oběd, večeři) i dopolední a odpolední svačinu. Sociální služby pro seniory Uživatelé Domova Na Zátiší mohou využít přímo obslužnou péči, kterou zajišťují pracovníci přímé péče, případně sociální nebo aktivizační pracovnice. Sociální služby zahrnují pomoc při úkonech osobní hygieny, při zvládání běžných úkonů péče nebo zprostředkování kontaktu s okolím. Uživatelé se mohou zapojovat i do sociálně terapeutických činností (společenských her, tvůrčích prací, promítání) či aktivizačních činností (kondiční cvičení, trénink paměti). Kompletní přehled zajišťovaných služeb naleznete na internetových stránkách Domova. Ošetřovatelská a zdravotní péče Ošetřovatelskou péči zajišťuje kvalifikovaný zdravotnický personál, a to 24 hodin denně. Jednou týdně pak do Domova přijíždí praktický lékař, jednou za měsíc i lékař z oboru psychiatrie. Služby jsou uživatelům zajišťovány individuálně podle jejich potřeb a přání. Odborná zdravotní péče je poskytována a zprostředkována ve vybraných zařízeních. V případě zájmu zajistí Domov docházení externího rehabilitačního pracovníka.

Zdravé bydlení

Ani jsme dlouhá léta nevěděla o tom, že doma by to mohlo být na prd. Naopak jsem si říkala, že je lepší i nevě...

Uzení kuřat - když drůbeží maso není nudné

Zkuste kuře vykostit, potrit pastou ze soli a česneku a nalozit na 3 dny do laku . Potom z kuřete udělejte rol...

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...