Wellness &Spa Boutique hotel Villa Memories: luxusní ubytování ve vile, Fryšták

Nově otevřená Villa Memories ve Fryštáku je určená všem, kteří chtějí prožít nezapomenutelné chvíle v krásné oblasti Hostýnských vrchů. Poskytuje luxusní ubytování ve stylově vybavených pokojích ve vile s nadstandardním vybavením. Každý pokoj má unikátní atmosféru a poskytne maximální komfort včetně nejmodernějšího vybavení včetně iPadu, satelitního televizoru či plně vybaveného minibaru. Villa Memories je oblíbeným místem rodinných dovolených, ale také soukromých či firemních akcí.

Nadstandardně vybavené pokoje v osobitém stylu

Villa Memories ve Fryštáku je zařízena tak, aby z každého pokoje vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do jiného světa. Každý pokoj má svůj příběh a je jen na vás, pro jaký se rozhodne. Pokoje jsou moderně vybaveny, jsou prostorné a zařízené v neokoloniálním stylu. Kromě nového luxusního nábytku budete mít k dispozici i moderní technologie. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení či satelitní televizor, hosté však mohou využít také iPady. V pokojích se nachází trezor a vybavený minibar.

Luxusní ubytování je vhodné pro ty, kteří si chtějí vychutnat dokonalou relaxaci, sportovní aktivity či krásné prostředí Hostýnských vrchů. V přízemí vily je k dispozici kuchyň, jídelna a velký obývací pokoj s kapacitou pro 16 osob, který slouží jako společenská místnost. Villa Memories zajistí kromě luxusního ubytování i možnost cateringu. Hosté si vyberou z několika pokrmů teplé i studené kuchyně. V okolí se nachází také řada restaurací, do kterých je zajištěn bezplatný odvoz.

Wellness a soukromé spa pro každého hosta

Součástí luxusního ubytování ve Ville Memories je možnost využití wellness služeb a soukromé spa. Odpočiňte si ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami. Vychutnejte si svůj oblíbený drink a sledujte při tom televizi. Personál pro vás také rád připraví speciální koupele, odpočinout si můžete i v bylinkové sauně. Součástí wellness služeb je i pestrá nabídka masáží prováděných certifikovanou masérkou.

Balíčky luxusního ubytování

Prožijte nezapomenutelné dny v luxusní vile ve Fryštáku a využijte některý z nabízených balíčků. Villa Memories je boutique resort přizpůsobený pro vybranou klientelu. Pro příznivce golfu je určen balíček Luxury Golf Days, který zahrnuje vstup a odvoz na golfové hřiště. Balíček Luxury Wine Days je přizpůsoben pro milovníky vína a zahrnuje řízené degustace s profesionální degustátorkou. Příznivci zdravého životního stylu ocení balíček Luxury DetoxMe Days, jehož součástí jsou i lekce jógy, zdravá all inclusice strava či sestavení individuálního jídelníčku.

Františkovy Lázně patří mezi vyhlášené lázeňské město, které nabízí nespočet příležitostí k fyzickému i duševnímu odpočinku. Jedním z moderních lázeňských a ubytovacích zařízení je čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Pyramida. Nabízí nejen komfortní ubytování, ale také wellnessové a lázeňské pobyty pro aktivní odpočinek i relaxaci. Hotel nabízí i prostory pro firemní a společenské akce. Součástí hotelového komplexu je moderně zařízená restaurace. Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních Navštivte lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních a užijte si jeden z mnoha nabízených wellness a lázeňských pobytů. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči, wellness služby, zaměřuje se na léčbu bolesti zad (MTT). Pro své klienty si hotel připravil řadu výhodných balíčků, které jsou uzpůsobené pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Komfortní ubytování v pokojích i apartmánech Čtyřhvězdičkový hotel Pyramida nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích i apartmánech, které jsou umístěny v hlavní budově hotelu a v dependanci. Ta je vzdálená přibližně 20 metrů od hlavní budovy. Hotelový komplex se nachází v klidně části lesoparku, jehož součástí je i hotelová obora. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, Wi-Fi bezdrátovým připojením k internetu, minibarem a sejfem. Součástí některých pokojů je i balkon. Restaurace a prostor pro firemní akce Nedílnou součástí hotelového komplexu Pyramida je luxusní restaurace, jejíž základem je široká nabídka kvalitních a čerstvých pokrmů české i mezinárodní kuchyně. O přípravu chutných pokrmů se stará tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře Martina Bryxe. Hotel nabízí možnost ubytování se snídání, polopenzí i plnou penzí. Pro své hosty restaurace připravuje i luxusní degustační menu či akce na míru. Hotel Pyramida je vhodný pro pořádání svateb, oslav, ale také společenských a firemních akcí. K dispozici je i seminární salonek s technickým vybavením. Pro stále obchodní klienty pak nabízí lázeňský hotel i VIP klub přinášející řadu výhod včetně výměny nasbíraných bodů za bezplatné lázeňské pobyty.

Domov se zvláštním režimem Terezín: pobytové zařízení poskytující sociální služby

Náměstí Čs. armády 84, 411 55 Terezín
+420 778 424 202
Domov se zvláštním režimem Terezín se nachází v nejstarší budově ve městě postavené v roce 1780. Leží ve středu města přibližně 3 km od měst Litoměřice a Bohušovice nad Ohří, ve kterých se nachází železniční stanice. Odtud můžete do Terezína pokračovat autobusovou dopravou. Domov Terezín je pobytové zařízení poskytující sociální služby, ve kterém mají klienti možnost volného pohybu po zařízení i mimo něj. Cílová skupina Domova Terezín Posláním Domova se zvláštním režimem Terezín je zajistit bydlení klientům, kteří se dostali do nepříznivé životní situace a vyžadují pravidelnou pomoc jiné osoby. Služby jsou určeny dospělým osobám od 19 let včetně. Přednost pro přijetí do zařízení mají osoby s trvalým pobytem v Praze. Cílovou skupinou Domova Terezín jsou zejména osoby s chronickým dušením onemocněním, kombinovaným postižením nebo závislostí na návykových látkách. Služby nejsou poskytovány osobám s diagnózou mentálního postižení. Ubytování pro jednotlivce i páry Klienti Domova Terezín jsou ubytováni v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. V případě zájmu může klient bydlet i mimo zařízení a využívat sociálních služeb. Domov nabízí ubytování i manželským nebo partnerským dvojicím. Pokoje jsou uzamykatelné a po dohodě mohou být vybaveny vlastním nábytkem či zařízením. Díky dobré lokalitě v centru města mohou klienti navštěvovat okolní obchody nebo služby. Zařízení respektuje zvyklosti svých klientů a umožňuje jim takový způsob života, který jim poskytne podporu v oblastech, ve kterých ji klient nejvíce potřebuje a chce přijímat. Zařízení usiluje o pozitivní změnu v životním stylu, aby nedocházelo k vyloučení ze společnosti. Součástí péče o klienty je celodenní stravování. Sociální služby a lékařská péče Nedílnou součástí činnosti Domova se zvláštním režimem Terezín jsou sociální služby. V zařízení se nachází 6 oddělení, která jsou rozdělena dle diagnóz a fyzických schopností. Tým zkušených sociálních pracovníků zajišťuje poskytování sociálních služeb v rozsahu potřeb klientů. Zdravotní péči ubytovaným zajišťuje zařízení formou zvláštní ambulatní péče na náklady zdravotního pojištění. Do zařízení pravidelně dochází interní lékař, psycholog, psychiatr, kožní lékař i rehabilitační lékař.

Domov Na Zátiší Rakovník: poskytovatel sociálních služeb

Frant. Diepolta 1787, 269 01 Rakovník
+420 602 692 696
Domov Na Zátiší Rakovník poskytuje sociální služby seniorům ve věku od 60 let, kteří jsou z důvodu svého věku nebo zdravotního stavu závislí na pomoci jiné osoby. Posláním Domova je zajištění aktivního a důstojného stáří, a to při respektování individuálních potřeb všech uživatelů. Domov Na Zátiší Rakovník poskytuje celodenní ubytování, stravování i sociální služby. Zařízení je určené primárně klientům ze Středočeského kraje. Ubytovací služby a stravování Domov Na Zátiší v Rakovníku disponuje celkovou ubytovací kapacitou 88 lůžek. Uživatelům poskytuje ubytování na 5 třílůžkových, 14 dvoulůžkových a 45 jednolůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny polohovací postelí, signalizačním zařízením, skříní, policí, křeslem, televizorem a nočním stolkem. Všechny pokoje kromě třílůžkových jsou navíc vybaveny i psacím stolem a židlí. Klienti si mohou po předchozí dohodě vybavit pokoje i vlastním drobným nábytkem. Uživatelé mají k dispozici společné prostory, jídelny, venkovní terasu a zahradu. Domov Na Zátiší poskytuje uživatelům celodenní stravování, a to v souladu se zásadami správné výživy. Stravování je zajišťováno externě na základě smluvního vztahu se školní jídelnou Střední zemědělské školy Rakovník. Celodenní stravování zahrnuje tři hlavní jídla (snídani, oběd, večeři) i dopolední a odpolední svačinu. Sociální služby pro seniory Uživatelé Domova Na Zátiší mohou využít přímo obslužnou péči, kterou zajišťují pracovníci přímé péče, případně sociální nebo aktivizační pracovnice. Sociální služby zahrnují pomoc při úkonech osobní hygieny, při zvládání běžných úkonů péče nebo zprostředkování kontaktu s okolím. Uživatelé se mohou zapojovat i do sociálně terapeutických činností (společenských her, tvůrčích prací, promítání) či aktivizačních činností (kondiční cvičení, trénink paměti). Kompletní přehled zajišťovaných služeb naleznete na internetových stránkách Domova. Ošetřovatelská a zdravotní péče Ošetřovatelskou péči zajišťuje kvalifikovaný zdravotnický personál, a to 24 hodin denně. Jednou týdně pak do Domova přijíždí praktický lékař, jednou za měsíc i lékař z oboru psychiatrie. Služby jsou uživatelům zajišťovány individuálně podle jejich potřeb a přání. Odborná zdravotní péče je poskytována a zprostředkována ve vybraných zařízeních. V případě zájmu zajistí Domov docházení externího rehabilitačního pracovníka.

Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou

17. listopadu 593, 294 71 Benátky nad Jizerou
+420 326 362 283
Městské centrum komplexní péče v Benátkách nad Jizerou se zaměřuje na poskytování zdravotních a sociálních služeb. Ty zajišťuje jak ve formě pobytové, tak ambulantní a terénní. V zařízení poskytuje 4 registrované sociální služby, a to domov pro seniory, odlehčovací služby, denní stacionář a pečovatelskou službu. V neposlední řadě provozuje centrum osobní hygieny nebo půjčovnu kompenzačních pomůcek. Domov pro seniory s kapacitou 40 klientů Domov pro seniory zřizovaný v Benátkách nad Jizerou zřizovaný Městským centrem komplexní péče poskytuje služby seniorům od 65 let. V současné době má pobytová služba kapacitu pro 40 klientů. Vznikla v roce 2007 jako náhrada za zaniklou službu „Penzion pro důchodce“, která fungovala již od roku 1994. Základní péče domova pro seniory je hrazena z příspěvku na péči. Zdravotní péči poskytují zdravotní sestry dle ordinace lékaře. Součástí služby je také poskytování základního sociálního poradenství, a to bez úhrady. Personál domova klade důraz na přátelský a vstřícný přístup ke klientům, navíc pro ně pravidelně připravuje kulturní a společenský program. Odlehčovací a pečovatelská služba Mezi další činnosti Městského centra komplexní péče v Benátkách nad Jizerou patří zajišťování odlehčovací služby. Jejím posláním je umožnit trvale pečujícím fyzickým osobám nezbytný odpočinek či prostor pro zajištění osobních potřeb. Pečujete o blízkou osobu a potřebujete zajistit péči v době, kdy budete například na dovolené? Využijte profesionální odlehčovací služby, v rámci které bude mít uživatel zajištění pobytu, stravu a podporu kvality života. Městské centrum v Benátkách se zaměřuje také na zajišťování pečovatelské služby. Tým sociálních pracovnic a pracovníků pomáhá uživatelům v jejich přirozeném domácím prostředí. Kromě Benátek je tato služba poskytována také v obcích Bezno, Chotětov, Kochánky, Mečeříž, Předměřice, Sedlec, Skorkov a Zdětín. Provoz denního stacionáře Ambulantní služby klientům, kteří potřebují pomoc jiné osoby, jsou poskytovány v rámci denního stacionáře. Centrum usiluje o zachování kvality života klientů, kteří si přejí zůstat v přirozených domácích podmínkách. Mezi další služby patří provoz prádelny, půjčovny kompenzačních pomůcek nebo centra osobní hygieny.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...