Lékárna RUBUS nabízí široký sortiment léčiv a zdravotnických potřeb. Klademe velký důraz na osobní přístup k zákazníkům, proto nabídku zboží přizpůsobujeme jejich potřebám. Rádi vidíme, že se k nám do Rožnova pod Radhoštěm klienti vrací a můžeme jim dopřát to nejlepší, co potřebují.

Široká nabídka léčiv, doplňků stravy i přírodní kosmetiky

Pro zákazníky zajišťujeme veškerý servis ohledně prodeje léků a léčiv. Lékárna RUBUS disponuje širokým sortimentem léčiv od kvalitních firem a generik. Léčiva si lze zakoupit na předpis i ve volném prodeji. S výběrem správného léků vám ochotně poradí zkušené lékárnice. V případě potřeby ambulancí zabezpečujeme léky dodávané v rámci mimořádných dovozů nebo řízených distribučních kanálů. V nabídce léčiv jsou samozřejmě i parafarmaka a očkovací látky.

Ve volném prodeji nabízíme široký výběr doplňků stravy ať už pro sportovce nebo kvalitní výživové doplňky stravy, kosmetické přípravky i léčivé bylinné čaje proti zažívacím a jiným obtížím. Neváhejte se obrátit na lékárnice s jakýmkoliv problémem, s níž vám rádi poradíme a doporučíme vhodné řešení i s ohledem na cenu výrobku. Péči si žádá také pleť a chrup. Pokud trpíme na citlivou pokožku nebo nepříjemné ekzémy, nechte si doporučit kvalitní přírodní kosmetiku od osvědčených světových značek Bioderma, Eucerin nebo Doliva.

Snažíme se vyjít vstříc všem zákazníků, proto kromě lékárny v Rožnově pod Radhoštěm provozujeme také výdejnu léků v obci Dolní Bečva. Místní obyvatelé tak mají snadný přístup k potřebným léčivům i zdravotnickým pomůckám.

Služby lékárny RUBUS Rožnov pod Radhošťěm

  • Široký sortiment léčiv, parafarmak, očkovacích látek
  • Volný prodej léčiv i vydání léků na předpis
  • Zdravotnické pomůcky i materiály
  • Přírodní kosmetika, doplňky stravy
  • Odborné poradenské služby a osobní přístup k zákazníkům

Oddělení zdravotnických potřeb a poradenské služby

Lékárna se svědomitě stará o své zákazníky, a proto ochotně poskytuje odborné poradenství v mnoha směrech. Díky širokému sortimentu zboží se prodejna rozšířila o oddělení zdravotnických potřeb. Zkušené kvalifikované lékárnice vám pomohou s výběrem zdravotních pomůcek podle vašich potřeb pro úlevu od bolesti. Pomáháme klientům s řešením konkrétních zdravotních problémů i na cestě k lepšímu zdraví a kondici. V rámci poradenských služeb tak ochotně pomůžeme i s odvykáním kouření a dalšími zlozvyky.