Lékárna RUBUS Rožnov pod Radhoštěm nabízí kromě prodeje i odborné poradenské služby ohledně zdraví, krásy, výživových doplňků nebo zdravotnických pomůcek. Zkušené kvalifikované lékárnice poskytují doporučení, která pomůžou zákazníků s výběrem vhodných preparátů ke zdraví a spokojenosti. Lékárna nabízí široký sortiment zdravotnických pomůcek, výživových doplňků i přírodní kosmetiky.

Doplňky stravy, bylinné čaje i přírodní kosmetika

Vitaminové doplňky stravy slouží k doplnění nedostatku výživových látek. Vitaminy pomáhají jako prevence nachlazení a dalších onemocnění, k posílení imunity a také k dodání látek potřebných pro organismus. Výživové doplňky jsou ale důležitou součástí stravy i sportovců, pro něž vitaminy znamenají potřebné dodání energie a lepší výkon.

Proti lehkým nemocem a obtížím se zažíváním, spánkem nebo nachlazení účinně pomáhají také bylinné čaje. Lékárna nabízí široký sortiment léčivých bylinných čajů nebo extraktů, které vám pomohou a můžete je užívat spolu s léky ve formě tablet. Problémy s citlivou pokožkou nebo ekzémy vyřešíte v lékárně díky přírodní kosmetice od vyhlášených značek Bioderma, Eucerin nebo Doliva.

Zdravotnické potřeby, materiály a zdravotnická obuv pro děti i dospělé

V prodejně lékárny RUBUS nalezte taky velký výběr zdravotnických potřeb. Pro drobná domácí zranění a jejich ošetření nabízíme gázy, obvazy a náplasti různých velikostí. Oddělení zdravotnických potřeb zabezpečuje množství ortopedických, inkontinenčních a kompenzačních pomůcek. Můžete si vybrat také ze širokého sortimentu zdravotní obuvi pro děti i dospělé. Speciální ortopedická obuv je vhodná pro správné držení těla a zdravou klenbu nohou. Lékárna RUBUS dodává zdravotnické pomůcky do mnoha zařízení v Rožnově pod Radhoštěm i blízkém okolí.

Poradenské služby

Lékárnice poskytují svým zákazníkům i poradenské služby včetně pomoci s odvykáním kouření. Zbavit se nikotinové závislosti není lehká záležitost a vyžaduje silnou vůli a odhodlání. V lékárně vám předáme cenné rady a doporučíme přípravky pro odbourání chuti na nikotin. V sortimentu nabízíme množství přípravků od náplastí, žvýkaček a mnohého dalšího.

V lékárně vám také ochotně a bezplatně změříme krevní tlak. Navštivte lékárnu RUBUS v Rožnově pod Radhoštěm a využijte široké nabídky služeb a sortimentu pro vaše zdraví.